USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.60
  • PLN 10.25 10.50

У Венесуелі під час карантину розпочалися голодні бунти і погроми

26 Квітня 2020 09:46
Під час карантину через пандемію коронавірусу в Венесуелі проходять масові протести, викликані браком продуктів і бензину.

Про це повідомляє видання Noticias Diarias, пише Апостроф.

Після протестів в місті Упатов (штат Болівар) в четвер, 23 квітня, загинув один із учасників. На місці його загибелі з’явився напис: «Він помер від голоду».

Під час акції протесту щонайменше 2 людини отримали поранення, а ще 10 було затримано.

Протести проходили також в інших містах. Зокрема, в середу, 22 квітня, в Куманакоа, штат Сукре, люди почали грабувати магазини. Згідно з повідомленнями в соціальних мережах, деякі громадяни отримали поранення.

Брак бензину, високі ціни на продовольство і зростання курсу долара є одними з головних проблем, з якими стикаються венесуельці в розпал пандемії коронавірусу.

Протести відбуваються на тлі карантину, встановленого 16 березня режимом Ніколаса Мадуро і недавно продовженого ще на місяць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
читач Показати IP 26 Квітня 2020 09:50
Там і до карантину не солодко жилось, так що не підбурюйте людей одиничними фактами проблемних країн!
Розум до читач Показати IP 26 Квітня 2020 10:41
Там нафти стільки, що огого. І чого ж їм бути проблемною країною? Бо стали бензоколонкою разом з раєчкою!
Луцьк Показати IP 26 Квітня 2020 11:51
Матеріал доречний... Чітко висвітлює "плюси" керування країною, що багата на корисні копалини, купкою зажерливих придурків. А короновірус тільки підсилив, і без того, важке становище венесуельців. Людей дуже шкода...
До розум Показати IP 26 Квітня 2020 11:59
Бо на *огого* нафти хочуть покласти лапу дяді Семи ( наші *щирі* друзі)....
Розум до До розум Показати IP 26 Квітня 2020 12:52
А от і не вгадали. Венесуела найкращий друг раєчки. І як тільки вони подружились, у Венесуелі почалася попа. Така попа що й пиня не допоміг. Зато строять камунізм... ідіоти.
Ау до До розум Показати IP 26 Квітня 2020 12:53
"Дядя Сем..."? Ви з якого нафталіну вилізли, убогий?
Аноннім до слабоумн Показати IP 26 Квітня 2020 12:49
Нафти зараз в світі хоть жопою їж всі ємності і трубопроводи заповнені от через це що нафта йух кому потрібна вони і жерти нічого не мають