У Варшаві відкрився новий центр допомоги для українців
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/04-06/358896/o_1gi2e0bgl1o3btf24ql6jcknc1k.jpg)
Фонд Польський Форум Міграційний відкриває Центр допомоги та підтримки для осіб з досвідом міграції та біженства. У Центрі одразу на місці можна отримати безкоштовну допомогу, зокрема кейс-працівників (або ж соціальних працівників) при вирішення конкретних справ, наприклад, пов’язаних з доступом до освіти, медицини чи при залагодженні документних питань в адміністраціях та установах.
У центрі працює світлиця для дітей віком від 3 до 8 років, де під опікою вихователів можна залишати дітей до чотирьох годин на день. Окрім робочих днів, кімната для дітей також працює в суботу з 10:00 до 14:00. Виховательки говорять українською та російською мовами.
За попередньою реєстрацією у центрі допомоги доступні безкоштовні консультації, які надаються також онлайн:
– психологів для дорослих, молоді та дітей;
– юристів;
– акушерки;
– спеціалістів з легалізації перебування;
– бізнес-консультантів;
– кар’єрних консультантів;
– інше – якщо чогось потребуєте, зверніться до Фонду й працівники перевірять, як і чим можуть допомогти.
Записатися на візит до будь-кого з перерахованих вище фахівців можна за телефоном у Польщі +48692-913-993, або написавши на адресу: [email protected]
Крім того, Фонд Польський Форум міграційний регулярно проводить різноманітні заходи, які спрямовані на підтримку вагітних жінок та молодих батьків, наприклад, школи підготовки до пологів, розвиваючі заняття для малят, майстер-класи з масажу Шанталя для немовлят.
Також циклічно відбуваються інформаційні зустрічі з різними фахівцями, під час яких можна більше дізнатися на про різні аспекти життя в Польщі, такі як наприклад, пошук роботи або запис дитини до школи.
Усі послуги в Фонді Польський Форум Міграційний надаються безкоштовно. У центрі допомагатимуть усім іноземцям, незалежно від того, коли і звідки вони в’їхали в Польщу. Фахівці консультують різними мовами, зокрема українською, російською, польскою, білоруською, англійською, французькою, іспанською, чеченською, дарі, пушту.
Допомогу Фундації Польський Форум Міграційний з 03 квітня можна отримати у Варшаві за адресою вул. Ґурчевська, 137, з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00. Раніше у Варшаві Фонд Польський Форум Міграційний відкрив Центр допомоги «Пліч-о-пліч», фахівці якого тепер також надаватимуть допомогу за новою адресою, вказаною вище.
Проект фінансується Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR) та координується Данською радою у справах біженців (DRC). Реалізується у співпраці з Фондом «Для вольності».
Фонд Польський Форум Міграційний з 2007 року в Польщі допомагає особам з досвідом міграції та біженства адаптуватися в нових умовах та обставинах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У центрі працює світлиця для дітей віком від 3 до 8 років, де під опікою вихователів можна залишати дітей до чотирьох годин на день. Окрім робочих днів, кімната для дітей також працює в суботу з 10:00 до 14:00. Виховательки говорять українською та російською мовами.
За попередньою реєстрацією у центрі допомоги доступні безкоштовні консультації, які надаються також онлайн:
– психологів для дорослих, молоді та дітей;
– юристів;
– акушерки;
– спеціалістів з легалізації перебування;
– бізнес-консультантів;
– кар’єрних консультантів;
– інше – якщо чогось потребуєте, зверніться до Фонду й працівники перевірять, як і чим можуть допомогти.
Записатися на візит до будь-кого з перерахованих вище фахівців можна за телефоном у Польщі +48692-913-993, або написавши на адресу: [email protected]
Крім того, Фонд Польський Форум міграційний регулярно проводить різноманітні заходи, які спрямовані на підтримку вагітних жінок та молодих батьків, наприклад, школи підготовки до пологів, розвиваючі заняття для малят, майстер-класи з масажу Шанталя для немовлят.
Також циклічно відбуваються інформаційні зустрічі з різними фахівцями, під час яких можна більше дізнатися на про різні аспекти життя в Польщі, такі як наприклад, пошук роботи або запис дитини до школи.
Усі послуги в Фонді Польський Форум Міграційний надаються безкоштовно. У центрі допомагатимуть усім іноземцям, незалежно від того, коли і звідки вони в’їхали в Польщу. Фахівці консультують різними мовами, зокрема українською, російською, польскою, білоруською, англійською, французькою, іспанською, чеченською, дарі, пушту.
Допомогу Фундації Польський Форум Міграційний з 03 квітня можна отримати у Варшаві за адресою вул. Ґурчевська, 137, з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00. Раніше у Варшаві Фонд Польський Форум Міграційний відкрив Центр допомоги «Пліч-о-пліч», фахівці якого тепер також надаватимуть допомогу за новою адресою, вказаною вище.
Проект фінансується Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR) та координується Данською радою у справах біженців (DRC). Реалізується у співпраці з Фондом «Для вольності».
Фонд Польський Форум Міграційний з 2007 року в Польщі допомагає особам з досвідом міграції та біженства адаптуватися в нових умовах та обставинах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723440645)
пес Патрон
Показати IP
9 Квітня 2023 06:33
жінкам без дітей ніякої допомоги, хлопцям сцикунам повістки
Дитсадок поблизу Луцька утеплять за чотири мільйони![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
Понад 20 сортів овочів та ягідних культур: досвід фермерського господарства біля Луцька
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Зазіхнув на засіб від бур’янів: уродженця Абхазії на Волині вкотре покарали за крадіжки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:14
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:14
Громада на Волині за 38 тисяч продає комунальну землю![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:46
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:46
Мав допомагати батькам-пенсіонерам: волинянина посадили на три роки, бо не взяв повістку![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.