У Турійській громаді попрощалися з Героєм Сергієм Шпаковим
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/03-13/378932/430075524_283725918083039_132668509435336240_n.jpg)
12 березня село Мокрець Ковельського району огорнула павутина суму і болю. Плакало небо, сповнювалися тугою серця людей, які прийшли віддати данину шани і пам’яті загиблому воїну Сергію Шпакову.
Про це повідомили в Турійській громаді.
На захист країни Сергій Шпаков став другого дня повномасштабного вторгнення Росії. Останній бій молодший сержант прийняв на Донеччині 7 березня. Йому назавжди 59…
Добрим, щирим, готовим підставити надійне плече – таким він залишиться у пам’яті тих, хто його знав.Вулицями рідного села, устеленими весняною зеленню дорогами тіло Героя на плечах пронесли військові. Віддати шану загиблому Сину України та розділити з рідними біль від важкої невиправної втрати прийшли односельчани та мешканці сусідніх сіл, друзі й знайомі, побратими Сергія.Духовенство Турійського деканату Православної Церкви України спільно піднесло молитви за душу загиблого воїна, яка неодмінно буде у Царстві Небесному. Адже немає більшої любові, як віддати життя заради ближніх.Вервечкою йшли прощатися люди із воїном. На його честь пролунав військовий салют, а тіло віддали землі під звуки Державного Гімну України.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Турійській громаді.
На захист країни Сергій Шпаков став другого дня повномасштабного вторгнення Росії. Останній бій молодший сержант прийняв на Донеччині 7 березня. Йому назавжди 59…
Добрим, щирим, готовим підставити надійне плече – таким він залишиться у пам’яті тих, хто його знав.Вулицями рідного села, устеленими весняною зеленню дорогами тіло Героя на плечах пронесли військові. Віддати шану загиблому Сину України та розділити з рідними біль від важкої невиправної втрати прийшли односельчани та мешканці сусідніх сіл, друзі й знайомі, побратими Сергія.Духовенство Турійського деканату Православної Церкви України спільно піднесло молитви за душу загиблого воїна, яка неодмінно буде у Царстві Небесному. Адже немає більшої любові, як віддати життя заради ближніх.Вервечкою йшли прощатися люди із воїном. На його честь пролунав військовий салют, а тіло віддали землі під звуки Державного Гімну України.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.