У сільській церкві на Волині висить ікона російського царя з сім’єю
![](/resize/450x244/r/files/news/2023/10-27/371005/photo_2023-10-27 15.48.47.jpeg)
Ікона з сімʼєю російського імператора висить у сільській церкві на Волині. Її побачив Андрій Харук – батько загиблого воїна Тараса Харука.
«Село Мельники, колишній Шацький район. Церква московська. Стою собі в куточку, в пів вуха слухаю незрозуміле бурмотання молодого священника (попередній сидить за вбивство собутильника). Озираюсь, а на стіні – ікона московського царя і його виплодку! Десятий рік відбиваємося від московщини, наші діти гинуть на війні, а в церквах такі ікони висять! І до людей не доходить», – написав Андрій Харук, передає «12 Канал».
Як виявилося, це ікона так званих царських страстотерпців. У 1918 році більшовики розстріляли імператора Миколу ІІ, його дружину Олександру Федорівну та їхніх п’ятьох дітей: чотирьох доньок і спадкоємця престолу Олексія. У 2000 році російська православна церква канонізувала царську сім’ю як святих мучеників.
Про це і написав настоятель церкви Святої Анни села Мельники. До речі, ця церква збудована вже за часів незалежної України в 1997 році.
«Може, хтось і може брати відповідальність, казати, що той святий на іконі, а інший – ні. То справа кожного. Знаю з досвіду церкви та Старого Завіту не один випадок святості останніх грішників, які перед смертю або в момент смерті подвигом віри і любові сподобилися стати в ряд святих. Чи святий останній цар Миколай, то вже Бог розсудить», – написав священник Василь Хомич.
Читати ще: «Не перейдемо навіть за мільйон»: на Волині прихильники московської церкви цькують матір загиблого воїна
У святості імператора Миколи ІІ справді не раз виникали сумніви. Офіційна історія часто називає його «Кривавим». Згадати хоча б російсько-японську війну, розстріл мирної демонстрації в 1905 році чи Першу світову. До того ж, мало доброго він зробив для українців. Його правління супроводжувалося жорсткою цензурою, російським монархічним шовінізмом, що забороняв використання української мови і переслідував патріотичну інтелігенцію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Село Мельники, колишній Шацький район. Церква московська. Стою собі в куточку, в пів вуха слухаю незрозуміле бурмотання молодого священника (попередній сидить за вбивство собутильника). Озираюсь, а на стіні – ікона московського царя і його виплодку! Десятий рік відбиваємося від московщини, наші діти гинуть на війні, а в церквах такі ікони висять! І до людей не доходить», – написав Андрій Харук, передає «12 Канал».
Як виявилося, це ікона так званих царських страстотерпців. У 1918 році більшовики розстріляли імператора Миколу ІІ, його дружину Олександру Федорівну та їхніх п’ятьох дітей: чотирьох доньок і спадкоємця престолу Олексія. У 2000 році російська православна церква канонізувала царську сім’ю як святих мучеників.
Про це і написав настоятель церкви Святої Анни села Мельники. До речі, ця церква збудована вже за часів незалежної України в 1997 році.
«Може, хтось і може брати відповідальність, казати, що той святий на іконі, а інший – ні. То справа кожного. Знаю з досвіду церкви та Старого Завіту не один випадок святості останніх грішників, які перед смертю або в момент смерті подвигом віри і любові сподобилися стати в ряд святих. Чи святий останній цар Миколай, то вже Бог розсудить», – написав священник Василь Хомич.
Читати ще: «Не перейдемо навіть за мільйон»: на Волині прихильники московської церкви цькують матір загиблого воїна
У святості імператора Миколи ІІ справді не раз виникали сумніви. Офіційна історія часто називає його «Кривавим». Згадати хоча б російсько-японську війну, розстріл мирної демонстрації в 1905 році чи Першу світову. До того ж, мало доброго він зробив для українців. Його правління супроводжувалося жорсткою цензурою, російським монархічним шовінізмом, що забороняв використання української мови і переслідував патріотичну інтелігенцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 11
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272815)
Олександр
Показати IP
27 Жовтня 2023 21:17
Шо ти хочеш із забитих полішуків. Вони навіть таких слів як національна свідомість не відають. А їхню мову як і гуцулів інколи із тлумачем потрібно переварювати
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272815)
Ще не зовсім свідоми до Олександр
Показати IP
28 Жовтня 2023 08:00
Галицькі патрійоти-знані хабарники. Звідти корупція почалася
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272815)
Вася Олика ПЛ
Показати IP
27 Жовтня 2023 21:20
Нехай собі висить - що вона їсти просить ???
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272815)
*глибоко віруючому п
Показати IP
27 Жовтня 2023 21:40
Дядько сам себе посміховиськом виставив *...... стою собі, в пів вуха слухаю......*. То чого ж Ви, такий *віруючий* до церкви поперлися? І беретеся там порядки наводити? Вам місце десь в барі, чи іншому вертепі.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272815)
до #ридвараса до *глибоко віруючому п
Показати IP
28 Жовтня 2023 13:14
Да нормальнии дядько, а от ви своє неуцтво і жовч даремно всім показуєте... Вас життя образило???
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272815)
Анонім
Показати IP
27 Жовтня 2023 23:38
путін здох і скоро здохниш александр
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272815)
Петро
Показати IP
28 Жовтня 2023 07:38
Всі представники Романових і їхні сатрапи (намісники, адміністратори, генерал-губернатори), - споконвічні кати українського народу. Згадайте Катерину другу (запровадила кріпацтво і розігнала Запорізьку Січ), і Петра першого, які стирали Україну з лиця землі. Згадайте Тараса Шевченка, поему "Сон": "Це той перший, що розпинав нашу Україну, а Вторая доконала вдову-сиротину...". І це сьогодні, у 21-му столітті, у той час, коли вже 10 років триває війна з лютим ворогом, який також взявся "стерти" Україну з політичної і фізичної карти світу, в церкві поліщуків висить ікона з зображенням царських виродків!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272815)
Надія
Показати IP
28 Жовтня 2023 09:39
У наших людей дуже коротка пам'ять..... царську сім'ю вбили більшовики..., ну а ми тут при чому??? Звідки взявся більшовизм, і скільки крові ті виродки пролили на Україні, виходить це нас не цікавить???!!!! Яка нам різниця , хто кого вбиває і канонізує в "святі" на так званій росії??!!!! Наші Захисники кров'ю і потом виборюють наше право на життя, а ми як ті свині неосвідчені - висновки роблять не усі!
Усьому, що з росії - не місце на нашій землі, досить!!!!
Люди схаменіться!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272815)
Анонім
Показати IP
28 Жовтня 2023 13:12
Все питання в тому,що в Україні досі існує УПЦ МП, з їхніми святими, юродивими і рюськім міром. А ще фуражці гітлера поклоняються, теж напевно свята для них.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272815)
УПЦ МП = РПЦ
Показати IP
28 Жовтня 2023 18:45
а для чого йти в московську церкву і слухати незрозуміле бурмотання священника (молодого чи немолодого)?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272815)
Рома до УПЦ МП = РПЦ
Показати IP
29 Жовтня 2023 07:43
Я наших паханов слухати не хочу.хто як вміе мутить бабло
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.