У центрі Луцька волонтери продавали освячені свічки, щоб зібрати гроші для військових
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/02-16/356053/b28b2efc6a0234f3.jpg)
15 лютого на Театральному майдані Луцька відбулася акція «Вогонь надії». Її організовують усьоме. Щороку волонтери продають освячені свічки, а кошти передають на благодійні потреби. Цього разу гроші підуть на допомогу військовим.
Як розповіла Суспільному ініціаторка акції Руслана Вознюк, під час акції вдалося зібрати 17 тисяч гривень. Гроші підуть на ліки першої необхідності та протизастудні препарати, теплі устілки і термобілизну для військових.
Продаж стартував о сьомій ранку. За дві години усі 400 свічок волонтери розпродали.
Прикрашали свічки майже тиждень. Щороку дизайн відрізняється. Цього разу для оформлення свічок використали лаванду з власного саду, говорить Руслана Вознюк.
«Завжди хочеться, щоб ці свічки несли такий гарний, позитивний момент, а лаванда, вона заспокоює, вона якось надихає», – каже ініціаторка благодійної акції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповіла Суспільному ініціаторка акції Руслана Вознюк, під час акції вдалося зібрати 17 тисяч гривень. Гроші підуть на ліки першої необхідності та протизастудні препарати, теплі устілки і термобілизну для військових.
Продаж стартував о сьомій ранку. За дві години усі 400 свічок волонтери розпродали.
Прикрашали свічки майже тиждень. Щороку дизайн відрізняється. Цього разу для оформлення свічок використали лаванду з власного саду, говорить Руслана Вознюк.
«Завжди хочеться, щоб ці свічки несли такий гарний, позитивний момент, а лаванда, вона заспокоює, вона якось надихає», – каже ініціаторка благодійної акції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721439353)
Джек
Показати IP
16 Лютого 2023 17:14
ВОЛОНТЕРИ. ПРОДАВАЛИ. ОСВЯЧЕНІ СВІЧКИ. Це просто ……..
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.