У центрі Луцька планують намалювати новий мурал
![](/resize/450x300/r/files/news/2021/05-19/315459/unnamed (2).jpg)
На місці трьох рекламних бордів у Луцьку на проспекті Волі планують намалювати новий мурал.
Про це під час засідання виконкому 19 травня проінформував Луцький міський голова Ігор Поліщук.
Зі слів очільника міста, новий мурал облаштують з іншого боку будинку, на якому вже є відомий лучанам та гостям міста мурал із тризубом. Нині ж на місці майбутнього шедевру вуличного мистецтва – три рекламних борди.
Як повідомив директор комунального підприємства «Луцькреклама» Олександр Ковальський, станом на сьогодні, у Луцьку демонтовують незаконно встановлені бігборди, а також ті, що є старими і втратили естетичну привабливість.
«У тому числі і на проспекті Волі», – додав доповідач.
«Шановні колеги, є ідея облаштувати замість цих трьох бордів гарний мурал. Тут стіна у ненайкращому стані. З протилежного боку цієї будівлі – мурал у вигляді тризуба. Організуємо конкурс серед художників і зробимо мурал, щоб ця стіна прикрашала проспекті Волі, а не відлякувала своїм жахливим станом», – зазначив Ігор Поліщук.
Вікторія СЕМЕНЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час засідання виконкому 19 травня проінформував Луцький міський голова Ігор Поліщук.
Зі слів очільника міста, новий мурал облаштують з іншого боку будинку, на якому вже є відомий лучанам та гостям міста мурал із тризубом. Нині ж на місці майбутнього шедевру вуличного мистецтва – три рекламних борди.
Як повідомив директор комунального підприємства «Луцькреклама» Олександр Ковальський, станом на сьогодні, у Луцьку демонтовують незаконно встановлені бігборди, а також ті, що є старими і втратили естетичну привабливість.
«У тому числі і на проспекті Волі», – додав доповідач.
«Шановні колеги, є ідея облаштувати замість цих трьох бордів гарний мурал. Тут стіна у ненайкращому стані. З протилежного боку цієї будівлі – мурал у вигляді тризуба. Організуємо конкурс серед художників і зробимо мурал, щоб ця стіна прикрашала проспекті Волі, а не відлякувала своїм жахливим станом», – зазначив Ігор Поліщук.
Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083271)
Мамо, нас люди хваля
Показати IP
21 Травня 2021 19:02
Пане мер ! Так стверджуєте, шо то майбутній шедевр !
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.