USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.74

У центрі Луцька чоловік самовільно зрізав дерева в дворі

10 Вересня 2023 22:36
На гарячу лінію «Групи швидкого реагування» надійшло звернення від мешканців будинку №66, що на вулиці Коперника в Луцьку, про самовільне зрізання дерев на прибудинковій території.

Про це повідомили в департаменті муніципальної варти Луцькради.

Під час розгляду звернення інспектори виявили порушника та склали на нього протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП. Горе-дроворубу роз'яснили порядок поводження із зеленими насадженнями на території Луцької міської територіальної громади.

На порушника чекає штраф від 850 до 1700 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Джек Показати IP 10 Вересня 2023 22:57
Ви маєте на увазі-самовільно розчистив гнидник?
до Джек до Джек Показати IP 12 Вересня 2023 08:59
Так, по фото все видно. Почистив прибудинкову територію, зібрав порізані стовбури - фактично виконав роботу комунальників. І отримав штраф. Хоча, формально муніципали праві, але є одне але - є ще здоровий глузд. Ну напевно ще один момент, вдячні сусіди власне і викликали тих муніципалів; формально і вони праві - вони свідомі громадяни, а ми-ж прагнемо до сучасного, демократичного суспільства. То-ж всі праві, так? Чи все-ж хтось не правий? Не права людина, яка не отримала дозвіл на зрізання? Не праві комунальні служби, які не виконували свою роботу і не чистили хащі? Не праві муніципали? По факту маємо - людина почистила хащі, зробила добро, але вдячні сусіди викликали муніціпальну варту, яка впаяла штраф за чистку (зрізання) без дозволу. Все.
Джек до до Джек Показати IP 12 Вересня 2023 17:16
Хтось пробував отримати дозвіл на вирубку таких гнидників?Це або нереально через бюрократію або вартує що краще штраф заплатити.
Хз Показати IP 10 Вересня 2023 23:00
А якби те дерево впало б на когось то муніципали б соплі жували. А так герої
Грета Тунберг Показати IP 10 Вересня 2023 23:11
За самовільне ( не узгоджене з міськрадою) садіння дерев- штраф -0 грн. За зрізування стихійно посаджених дерев - 860 грн. Де є логіка?
Юрій Показати IP 11 Вересня 2023 13:26
Фігнею займаються і тим вихваляються.
Підпільник Кіндрат до Юрій Показати IP 11 Вересня 2023 21:24
От нєгадяй, в країні війна , а він народне добро нищить !)) Муніціпали получку ( саме получку, бо зарплата від слова- ЗА-РО-БИ- ТИ !) з міського бюджету, тобто з наших податків, недарма получають!. Яким ЗУ чи Постановою КМУ передбачене існування цієї кантори ??!!
Він Показати IP 12 Вересня 2023 09:28
А фото дерев такі стислі ..менші ще виставіть.. Гнилякі... і де ті дерева?