USD 41.05 41.47
  • USD 41.05 41.47
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

У центрі Києва водій убив перехожого одним ударом. Відео

19 Лютого 2021 18:51
У Києві водій під час сварки вбив пішохода і зник, його вже затримали.

Про це написав у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Як повідомляє Київ Оперативний, інцидент стався біля театру імені Івана Франка. Пішохід переходив дорогу, підійшов до сірої Hyundai Sonata, що виїхала на зебру, і щось сказав або прокричав водієві. Той вийшов з машини, двічі вдарив пішохода, і він помер на місці.

За словами Геращенка, завдяки відеокамерам поліцейські знайшли і затримали чоловіка трохи більш ніж за годину.

Читайте також: Камери-роботи, 50-кратний zoom і величезна відеостіна. Як у Луцьку шукають порушників
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Куні Показати IP 19 Лютого 2021 19:37
Ну що за заголовок, чоловік вдарився головою в бруківку і від того напевно помер, а то прямо діммак як у Брюса Лі виходить. Чоловіка шкода ((
вася Показати IP 19 Лютого 2021 21:58
а чо ви не посадили того оболдуя
вася Показати IP 19 Лютого 2021 21:59
а то на дорогах много оленей
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2021 22:18
Люди занадто часто стали кулаками махати. Вже зовсім озвіріли. Невже не можна було просто проїхати, тим більше що не правий. Той чоловік просто зауваження зробив....
Анонім до Лучанка Показати IP 20 Лютого 2021 09:44
а як дозволять зброю. то взагалі буде українське сафарі. вийшов шмальнув сів і поїхав.....
Анонім до Анонім Показати IP 20 Лютого 2021 13:56
Або шмальнув у вікно авто і пішов...
Олександр Показати IP 20 Лютого 2021 01:13
Люди зовсім озвіріли. Ну а за свій вчинок прийдеться відповідати... Чоловіка шкода, та його родину.
Дідо Показати IP 20 Лютого 2021 01:15
Чурка за кермом
Alex Показати IP 20 Лютого 2021 07:40
Суспільство з глузду з'їхало ?! Зе ! У відставку .
! Показати IP 20 Лютого 2021 09:07
по стволу кожному! негайно! може хтось і виживе.
Отакої Показати IP 20 Лютого 2021 09:24
Це азербайжанець.А якби таке трапилось в Баку,отож бо...Ми дуже терпимі,а пора вже показати хто господар на своїй землі і таких "виродків" навіть не впускати в країну.Цікаво,чи осудять його землячки,яким у нас досить вольготно.
666 до Отакої Показати IP 20 Лютого 2021 09:37
це скільки ж крові витече, поки дізнаємося - хто господар?
Отак і Показати IP 20 Лютого 2021 09:36
Зробили з України відстійник для всякої чорної нечисті, яка з своєї країни втекла, бо рило в пуху...