USD 41.50 41.80
  • USD 41.50 41.80
  • EUR 41.60 41.90
  • PLN 10.65 10.90

У Центральному парку Луцька молодь пошкодила клумбу. Відео

10 Липня 2021 10:52
Учора о 16:56 на камерах відеоспостереження Центру безпеки міста Луцьк, було помічено молодих людей, які у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки пошкодили клумбу.

Про це повідомляє Департамент муніципальної варти.

Молодик очевидно вирішив похизуватися перед дівчатами та виліз на декоративну конструкцію велосипеда, в якому висаджені квіти, внаслідок чого квіти були перевернуті та пошкоджені. Молодь досить зухвало себе поводила, бігала по газонах на центральній алеї та фільмувала усе на телефон.

Прикро дивитися на таке зневажливе ставлення до праці інших, адже щодня територію парку прибирають та доглядають, аби приємно було пройтися алеями чи посидіти на лавочці, адже це улюблене місце відпочинку мешканців та гостей міста.

Муніципали просять допомогти впізнати цього «героя» та двох дівчат, яким було ну дуже весело.

Переглянути відео можна за посиланням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 10 Липня 2021 12:00
"Муніципали просять допомогти впізнати цього «героя» та двох дівчат, яким було ну дуже весело"(С) - і як завжди "Відео недоступне Можливо, це відео більше не існує, або у вас немає дозволу на його перегляд."(С). Отакої... Обов'язково допоможемо! Валіть далі.
Ахахаха до Лучанин Показати IP 10 Липня 2021 12:50
Ти зовсім тупенький? Щоб бачити відео треба бути залогіненим на фейсбуці. Хоча ти напевно там навіть не зареєстрований.
Лучанин до Ахахаха Показати IP 10 Липня 2021 16:00
Якщо комусь треба якусь допомогу то викладати інформацію треба на загальнодоступних ресурсах і в зрозумілому вигляді. Отже десь когось впізнати просто нікому не потрібно, все для галочки. І нажаль це факт.
шарій до Ахахаха Показати IP 10 Липня 2021 16:06
Муніципалка, а чого в вконтакт чи однокласники відос не запілюєте? Чи в тік ток?
Шарія в тюрму! до шарій Показати IP 10 Липня 2021 17:12
Тому що вся та москальська хрінь заборонена в Україні, а тік-ток то для малолєток.
Студент Показати IP 10 Липня 2021 12:06
Мунiципалам вже батько заплатив i вiдео "зникло",вже не треба впiзнавати!
Ахахаха до Студент Показати IP 10 Липня 2021 12:54
нікуди їхні відео не зникають, всі відео муніципалів тут https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%9C%D1%83%D0%BD%D1%96%D1%86%D0%B8%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%92%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8-%D0%9B%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-1601825886751100/videos
Олег Показати IP 10 Липня 2021 12:20
На місяць на автовокзал туалети мити за таке!
Анонім Показати IP 10 Липня 2021 12:28
А що за такі камери, висять намкожному стовпі , а лиця нормально не можливо роздивитися??? Може доцільніше будо меншу кількість , але якісніші камери придбати?
Колік до Анонім Показати IP 10 Липня 2021 19:34
Це не камери а муляжі по ходу, а ще можливо замість нових і якісних( які певно стоять в деяких причетних осіб вже на хаті) втулили якийсь непотріб б.у-шний. А ви впізнайте і напишіть нам, а ми в той час на Світязь зганяємо, відпочинемо .
Володимир Показати IP 10 Липня 2021 12:38
Ну якщо потратити 1 хв часу, то ось: https://fb.watch/6F8-GJWFsj/
Бабуся Показати IP 10 Липня 2021 13:52
Було б непогано, щоб повідомили імена та прізвища героїв із портретами.
Лучанин Показати IP 10 Липня 2021 16:42
Не молоді люди в скоти безрогі.
Анонім до Лучанин Показати IP 10 Липня 2021 17:15
бикота...
Друг парку Показати IP 10 Липня 2021 21:39
Ловіть і по сраці паском!
eweww Показати IP 11 Липня 2021 13:26
хлопець живе в лищі