USD 41.05 41.35
  • USD 41.05 41.35
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.35 10.45

Поблизу Центрального парку хочуть збудувати великий спорткомплекс з готелем та басейном

26 Лютого 2020 12:27
Земельну ділянку на іподромі площею 5,58 га передали комунальному закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання». Зокрема, там планують побудувати великий спорткомплекс з басейном.

Про це йшлося 26 лютого під час засідання 70-ї сесії міської ради.

Так, депутати розглянули заяву КЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 5,58 га для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту на вулиці Глушець.

Як повідомив заступник міського голови Костянтин Петрочук там планують побудувати 50-метровий басейн та арену для ігрових видів спорту, починаючи від гандболу та закінчуючи баскетболом, з можливістю проведення міжнародних змагань. Окрім того, там можуть побудувати невеликий готель для базування спортсменів.

Радник міського голови, депутат Ігор Поліщук звернув увагу, що місто робить хороші кроки у розвитку спорту.

«Нам варто продовжувати розвивати спортивну галузь міста, адже це зацікавить молодь та збільшить доходи до бюджету міста. На будівництво будемо зулучати ґрантові кошти та кошти ДФРР», – зазначив Поліщук.

Депутати підтримали проєкт рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Хмм Показати IP 26 Лютого 2020 12:34
Позор вдалі... Краще зоопарку віддайте територію Досить центр міста забудовувати
Петро Показати IP 26 Лютого 2020 12:41
Дуже хотілося б бачити у місті аквапарк, де б лучани та гості міста відпочивали сім'ями.
Лучанка Показати IP 26 Лютого 2020 12:52
Молодець влада! Потрібно думати про здорову націю. В правильному напрямку рухаєтесь. Здорові діти - наше майбутнє. Дуже добре що будуєте спортивний комплекс, а не розшируєте старий базар далі в парк. Хай люди оздоровлюються, а не дихають гнилими помідорами...
До до Лучанка Показати IP 26 Лютого 2020 13:58
Не для простих людей це буде, нема чого радіти...
Народна прокуратура Показати IP 26 Лютого 2020 13:11
Роблю подальший прогноз: наступним кроком буде виділення ділянок під автостоянку для відвідувачів комплексу та кількох кафе для їх харчування і супроводжуватись усе це буде як завжди суцільним вирубуванням дерев і замощення землі бруківкою.
Олена Показати IP 26 Лютого 2020 13:36
Нарешті почали думати про оздоровлення людей, а не забудовувати місто багатоповерхівками. А якщо дійсно будуть проводитись міжнародні змагання то це супер. Маємо яскравий приклад реконтсрукції стадіону і проведення там міжнародних змагань. Луцьк це європейське місто!
До до Олена Показати IP 26 Лютого 2020 13:56
Ну не в парку це робити Там будуть обрані займатися а не прості діти і не прості любителі спорту, а люди з баблом... Не місце цього у парку
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2020 13:54
Рахую, що спорткомлекс для міжнародних змагань можливо збудувати в якомусь іншому місці (десь на окраїні), а не в центральній частині міста та в парку.
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2020 13:58
Спочатку сквери позабудовували, повідбирали трохи прибудинкових теріторій, збудували Буратіно в супротив жителів навколишніх будинків, повідбирали в людей законно дозволені попередніми владами гаражі, зробили транспортний колапс, перенесення старого ринку замість наведення на ньому ладу, тепер замість іподрому спорткомплекс з готелем та басейном в парковій зоні...
Житель до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2020 14:26
То що по вашому хай там в парку буде смердючий базар?
Мешканець до Житель Показати IP 26 Лютого 2020 18:22
Ти спочатку себе понюхай
Фіма до Житель Показати IP 26 Лютого 2020 18:35
Так-так ,все по О.Бендеру, - будуть нью-васюки,купа туристів та готелів з басейнами та слугами,прямі рейси до Ріо та Маямі і т.д.-все для народу і для блага народу....
Анонім до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2020 16:20
Як то ти на тому іподромі 7 днів на тиждень скачеш)
Анонім Показати IP 26 Лютого 2020 14:30
Парк для Луцька вже замалий, не завадило б його розширити
Коля Показати IP 26 Лютого 2020 14:32
Все не для простих людей. Дуже прикро. Для одних це відпочинки і заробітки. Краще б було побільше зелені і безкоштовно без ваших басейнів і готелів.
Виборець Показати IP 26 Лютого 2020 14:40
Читайте Закони ! Земельні ділянки надаються для будівництва на підставі затвержженої містобудівної документації . Генпланом Луцька ніяке будівництво в парку не передбачено !
Василь Показати IP 26 Лютого 2020 14:43
А спортзал, елементарно, який потрібен школі вже надцять років, нема кому побудувати. Про 13школу йде мова.
Володимир Показати IP 26 Лютого 2020 16:21
Я ходжу в Спортлайф, то як його будували то теж говорили що не для всіх, тільки для людей з баблом і т.д. Я вам скажу що людей в Спортлайф ходить зараз багато. Так і там буде. Збудують, облаштують і будуть люди ходити.
ігор луцький Показати IP 26 Лютого 2020 22:33
Більшість лучан підтримують будівництво в парку!!!
хехъ Показати IP 27 Лютого 2020 04:27
парк, після будівництва зони спорту – для туристів, зліва, і того, що побудують на місці базару, праворуч, буде схожий не на парк, а на газончик серед асфальту