У травні Волинь прийняла понад 200 евакуйованих із Донеччини. Чергові потяги – в липні
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/06-13/384281/443842995_880638357441672_7358631940924795826_n.jpg)
У травні Волинська область прийняла понад 200 людей, які були евакуйовані з Донеччини. Чергові евакуаційні потяги на Волинь прибудуть у липні.
Про це розповіла директорка департаменту соціальної та ветеранської політики Волинської ОВА Оксана Гобод на форумі «Захист прав людини в умовах воєнного стану у Волинській області».
Читати ще: Візити до переселенців, ВЛК і місць несвободи: про що говорили на форумі Омбудсмана в Луцьку
«Із початку повномасштабного російського вторгнення Волинь прийняла 80 тисяч переселенців. Це люди, які тривалий час проживали на території області. Понад 600 тисяч – це громадяни, які перемістилися в інші країни через кордон у Волинській області. Наша область надалі приймає внутрішньо переміщених осіб. Ми працювали спільно з колегами з Рівненської області. Ми приймаємо евакуйованих людей із Донецької області помісячно. У травні ми прийняли понад 200 осіб. Червень невдовзі закінчиться і чергові евакуаційні потяги з Донеччини знову прибуватимуть до нас. Тому ми повинні додатково відшуковувати місця для розміщення людей: сімей із дітьми, людей поважного віку, людей з інвалідністю», – сказала Оксана Гобод.
Водночас Волинь приймає евакуйованих дітей із Харківської області.
Читати ще: На Волинь прибув перший евакуаційний поїзд із Харківщини
Також на Волині діє єдиний, крім Сумської області, піший перехід для людей, які зараз перебувають на окупованій території. Через прикордонний перехід із Білоруссю вони мають можливість повернутися в Україну.
«Ми їм забезпечуємо гідні умови переміщення. Усім надаємо стартові пакети. Маємо можливість видати довідку про те, що особа дійсно була евакуйована через перехід, щоб надалі вона могла підтвердити право на отримання допомоги як внутрішньо переміщена», – додала директорка департаменту соціальної та ветеранської політики ОВА Оксана Гобод.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла директорка департаменту соціальної та ветеранської політики Волинської ОВА Оксана Гобод на форумі «Захист прав людини в умовах воєнного стану у Волинській області».
Читати ще: Візити до переселенців, ВЛК і місць несвободи: про що говорили на форумі Омбудсмана в Луцьку
«Із початку повномасштабного російського вторгнення Волинь прийняла 80 тисяч переселенців. Це люди, які тривалий час проживали на території області. Понад 600 тисяч – це громадяни, які перемістилися в інші країни через кордон у Волинській області. Наша область надалі приймає внутрішньо переміщених осіб. Ми працювали спільно з колегами з Рівненської області. Ми приймаємо евакуйованих людей із Донецької області помісячно. У травні ми прийняли понад 200 осіб. Червень невдовзі закінчиться і чергові евакуаційні потяги з Донеччини знову прибуватимуть до нас. Тому ми повинні додатково відшуковувати місця для розміщення людей: сімей із дітьми, людей поважного віку, людей з інвалідністю», – сказала Оксана Гобод.
Водночас Волинь приймає евакуйованих дітей із Харківської області.
Читати ще: На Волинь прибув перший евакуаційний поїзд із Харківщини
Також на Волині діє єдиний, крім Сумської області, піший перехід для людей, які зараз перебувають на окупованій території. Через прикордонний перехід із Білоруссю вони мають можливість повернутися в Україну.
«Ми їм забезпечуємо гідні умови переміщення. Усім надаємо стартові пакети. Маємо можливість видати довідку про те, що особа дійсно була евакуйована через перехід, щоб надалі вона могла підтвердити право на отримання допомоги як внутрішньо переміщена», – додала директорка департаменту соціальної та ветеранської політики ОВА Оксана Гобод.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.