У Тбілісі волинянку визнали найкращою волейболісткою
![](/resize/450x299/r/files/news/2017/11-27/232550/018GrcjLwYo.jpg)
Чотири волинянки увійшли в національну збірну команду з волейболу для участі у чемпіонаті Східноєвропейської волейбольної асоціації (EEVZA) серед дівчат до 17 років. За підсумками змагань українці перемогли усіх опонентів, а волинянку Вікторію Даньчак визнали найкращим гравцем
Під час засідання оперативної наради в облдержадміністрації про спортивні успіхи волинян доповів начальник відділу Волинської ОДА з питань фізичної культури та спорту Ігор Дмитришин.
«22-26 листопада відбулися чемпіонат Східноєвропейської волейбольної асоціації (EEVZA). До національної збірної з 14 спортсменів ввійшли чотири волинянки з волейбольного клубу «Волинь-Університет»: Вікторія Даньчак, Яна Шевеля, Анна Артишук та Наталія Ксендзук. Вони змагалися зі збірними із Литви, Латвії, Естонії та Вірменії й усіх перемогли. За результатами змагань, Вікторію Даньчак визнано найкращим гравцем», - розповів посадовець.
Як раніше розповідав тренер волинянок, що ці змагання у Тбілісі будуть репетицією відбору до фінальної частини чемпіонату Європи (U-18), який у січні 2018-го прийматиме Україна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час засідання оперативної наради в облдержадміністрації про спортивні успіхи волинян доповів начальник відділу Волинської ОДА з питань фізичної культури та спорту Ігор Дмитришин.
«22-26 листопада відбулися чемпіонат Східноєвропейської волейбольної асоціації (EEVZA). До національної збірної з 14 спортсменів ввійшли чотири волинянки з волейбольного клубу «Волинь-Університет»: Вікторія Даньчак, Яна Шевеля, Анна Артишук та Наталія Ксендзук. Вони змагалися зі збірними із Литви, Латвії, Естонії та Вірменії й усіх перемогли. За результатами змагань, Вікторію Даньчак визнано найкращим гравцем», - розповів посадовець.
Як раніше розповідав тренер волинянок, що ці змагання у Тбілісі будуть репетицією відбору до фінальної частини чемпіонату Європи (U-18), який у січні 2018-го прийматиме Україна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Євросоюз не визнає перемогу Мадуро на виборах у Венесуелі
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Магучіх, Геращенко, Кохан: українці на Олімпіаді вибороли ще одне золото і дві бронзи
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
У Луцьку з вікна випав 24-річний хлопець![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:49
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:49
Компанія Маска вживила мозковий чип другому пацієнту
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
Близько 1200 окупантів та 69 артсистем: втрати РФ за добу
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.