У Світязі поховали двох загиблих монахів, які загинули у ДТП на Тернопільщині
Жертвами ДТП на Тернопільщині стало троє людей, серед яких – монах та його помічниця зі Світязького Петро-Павлівського монастиря. Сьогодні, 27 вересня, у Світязі поховали загиблих у моторошній аварії.
Про це повідомляє Район.Шацьк.
Як повідомляє сайт Тернопільського ГУНП у Тернопільській області, аварія трапилася 25 вересня близько третьої години. На автодорозі Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече, неподалік села Чорний Ліс Збаразького району, зіткнулося два автомобілі. На місце автопригоди виїжджала слідчо-оперативна група.За попередньою інформацією, водій ВАЗ-2106, 1960 року народження, виїхав на смугу зустрічного руху і врізався в іномарку Volkswagen Polo. В результаті удару водій ВАЗу та його двоє пасажирів – жінки 1964 та 1970 років народження, загинули на місці події. В іномарці на момент аварії перебувала родина з Хмельниччини. Їх з травмами доправили до лікарні. Загрози життю родини немає.
Тернопільські правоохоронці встановлюють причину автопригоди. Одна з ймовірних причин – кермувальник «Жигулів» заснув.
Як з’ясувалося згодом, водій був монахом Світязького Петро-Павлівського монастиря, його пасажирка, теж монахиня, жила і працювала в обителі.
Ймовірно, ієромонах Харитон, який загинув у аварії, був виснажений нічними Богослужіннями і від перевтоми заснув за кермом.
Поховали ієромонаха Харитона та монахиню Пелагію на території Світязького монастиря сьогодні, 27 вересня.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав священик Олександр Черевко.
«27 вересня, в день Воздвиження Хреста Господнього, в Петро-Павлівському чоловічому монастирі с. Світязь відбувся чин Монашого похорону над новопреставленими: ієромонахом Харитоном та монахинею Пелагією, котрі трагічно загинули.
Нехай Господь упокоїть їхні душі в оселях Свого Божественного Царства», – йдеться у дописі священика.
Віддати останню шану служителям монастиря приїхали рідні та знайомі з Любомльського, Ковельського, Камінь-Каширського районів, парафіяни Світязького монастиря, а також голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець.
Про покійних, які жили у монастирі понад три роки, у священиків Шацького благочиння, монахів Світязького монастиря та парафіян – лише хороші відгуки.
«Це були чуйні, добрі, щирі та віддані служінню Богу люди. Їхня смерть – дуже велика втрата для нас, священиків, та парафіян храму», – розповів у телефонній розмові священик Олександр Черевко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Район.Шацьк.
Як повідомляє сайт Тернопільського ГУНП у Тернопільській області, аварія трапилася 25 вересня близько третьої години. На автодорозі Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече, неподалік села Чорний Ліс Збаразького району, зіткнулося два автомобілі. На місце автопригоди виїжджала слідчо-оперативна група.За попередньою інформацією, водій ВАЗ-2106, 1960 року народження, виїхав на смугу зустрічного руху і врізався в іномарку Volkswagen Polo. В результаті удару водій ВАЗу та його двоє пасажирів – жінки 1964 та 1970 років народження, загинули на місці події. В іномарці на момент аварії перебувала родина з Хмельниччини. Їх з травмами доправили до лікарні. Загрози життю родини немає.
Тернопільські правоохоронці встановлюють причину автопригоди. Одна з ймовірних причин – кермувальник «Жигулів» заснув.
Як з’ясувалося згодом, водій був монахом Світязького Петро-Павлівського монастиря, його пасажирка, теж монахиня, жила і працювала в обителі.
Ймовірно, ієромонах Харитон, який загинув у аварії, був виснажений нічними Богослужіннями і від перевтоми заснув за кермом.
Поховали ієромонаха Харитона та монахиню Пелагію на території Світязького монастиря сьогодні, 27 вересня.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав священик Олександр Черевко.
«27 вересня, в день Воздвиження Хреста Господнього, в Петро-Павлівському чоловічому монастирі с. Світязь відбувся чин Монашого похорону над новопреставленими: ієромонахом Харитоном та монахинею Пелагією, котрі трагічно загинули.
Нехай Господь упокоїть їхні душі в оселях Свого Божественного Царства», – йдеться у дописі священика.
Віддати останню шану служителям монастиря приїхали рідні та знайомі з Любомльського, Ковельського, Камінь-Каширського районів, парафіяни Світязького монастиря, а також голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець.
Про покійних, які жили у монастирі понад три роки, у священиків Шацького благочиння, монахів Світязького монастиря та парафіян – лише хороші відгуки.
«Це були чуйні, добрі, щирі та віддані служінню Богу люди. Їхня смерть – дуже велика втрата для нас, священиків, та парафіян храму», – розповів у телефонній розмові священик Олександр Черевко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волинь з Херсонщини евакуювали 10 собак і кошенят
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
На яких волинських трасах найчастіше трапляються ДТП
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
«Противник у нас дуже серйозний. Мусимо постійно вдосконалюватися», – воїн сталевої сотки
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Актуальна вистава про землю «Останній гречкосій»: новий театральний сезон у Луцьку відкриє постановка львівського режисера
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
На Волині зростають надходження з плати за землю
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
В Україні стрімко падають ціни на цибулю
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
На Волині більшає хворих на COVID-19. Новий штам поширюється швидше й уникає імунної відповіді
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Учені визначили вік, коли людський організм починає старіти
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.