У Стобихівці розпочали будівництво школи, яку чекають понад 10 років
![](/resize/450x298/r/files/news/2019/11-05/279858/960_720_5ca1bc261ddbe.jpg)
На Волині розпочалося будівництво школи в селі Стобихівка Камінь-Каширського району, на початок якого люди чекали понад десять років.
Про це стало відомо на зустрічі тимчасово виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександра Киричука з ініціативною групою мешканців села, яка відбулася в понеділок, 4 листопада 2019 року, - інформує пресслужба Волинської ОДА.
Загальна кошторисна вартість об’єкту становить 117,7 мільйона гривень. Основним джерелом фінансування визначили Державний фонд регіонального розвитку. На сьогодні з ДФРР надійшло на рахунки розпорядника 2 мільйони гривень. Окрім того, 410 тисяч гривень виділено з районного бюджету, як співфінансування.
Тож будівельники вже приступили до робіт. В цьому році планують виконати земляні робіт та залити фундамент.
Варто зазначити, що тендер виграло харківське підприємство ТОВ «Навітехсервіс». Однак, після перемовин, підрядна організація уклала договір субпідряду з волинською будівельною фірмою «Житлобуд-2», яка має чималий досвід зведення навчальних закладів в регіоні.
Таким чином, вже у вівторок, 5 листопада 2019 року, розпочнуться роботи по будівництву школи у селі Стобихівка Камінь-Каширського району.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо на зустрічі тимчасово виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександра Киричука з ініціативною групою мешканців села, яка відбулася в понеділок, 4 листопада 2019 року, - інформує пресслужба Волинської ОДА.
Загальна кошторисна вартість об’єкту становить 117,7 мільйона гривень. Основним джерелом фінансування визначили Державний фонд регіонального розвитку. На сьогодні з ДФРР надійшло на рахунки розпорядника 2 мільйони гривень. Окрім того, 410 тисяч гривень виділено з районного бюджету, як співфінансування.
Тож будівельники вже приступили до робіт. В цьому році планують виконати земляні робіт та залити фундамент.
Варто зазначити, що тендер виграло харківське підприємство ТОВ «Навітехсервіс». Однак, після перемовин, підрядна організація уклала договір субпідряду з волинською будівельною фірмою «Житлобуд-2», яка має чималий досвід зведення навчальних закладів в регіоні.
Таким чином, вже у вівторок, 5 листопада 2019 року, розпочнуться роботи по будівництву школи у селі Стобихівка Камінь-Каширського району.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721125474)
Анонім
Показати IP
5 Листопада 2019 15:17
Цікаво, як вони виграли тендер. Якщо на субпідряд взяли Житлобуд, далеко не самих дешевих будівельників, і ще й собі пінку знімати збираються
![](/public/images/user_no_foto.png?1721125474)
Він
Показати IP
5 Листопада 2019 16:47
Дожився Стефанович
![](/public/images/user_no_foto.png?1721125474)
Діло ясне, шо темне
Показати IP
5 Листопада 2019 18:32
Якщо в тому ланцюжку місце для прокладки з'явилося, то означає, шо вартість будівництва завищена на вартість послуг генпідряду. Тепер або школа стане меншою, або криво збудованою. Фіскали ! До роботи !
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.