У Старовижівській громаді завершують декомунізацію пам’яток
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/08-30/345768/302520433_5401378963250528_8261662317857880270_n.jpg)
У Старовижівській громаді декомунізували низку пам’яток історії.
Про це повідомили у Старовижівській селищній раді.
На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України виконавчий комітет Старовижівської селищної ради прийняв рішення щодо здійснення комплексу заходів з декомунізації пам’яток історії місцевого значення.
Роботи в цьому напрямку − на етапі завершення. Зокрема, вже демонтували комуністичну символіку (зірку), змінили меморіальні дошки з написами російською мовою та з комуністичною пропагандою на меморіальному комплексі селища Стара Вижівка, демонтували комуністичні символи на пам’ятниках землякам сіл Седлище, Поліське, Мизове, Смолярі, Нова Вижва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Старовижівській селищній раді.
На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України виконавчий комітет Старовижівської селищної ради прийняв рішення щодо здійснення комплексу заходів з декомунізації пам’яток історії місцевого значення.
Роботи в цьому напрямку − на етапі завершення. Зокрема, вже демонтували комуністичну символіку (зірку), змінили меморіальні дошки з написами російською мовою та з комуністичною пропагандою на меморіальному комплексі селища Стара Вижівка, демонтували комуністичні символи на пам’ятниках землякам сіл Седлище, Поліське, Мизове, Смолярі, Нова Вижва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722162079)
Ага
Показати IP
31 Серпня 2022 02:20
Що сказати? Шабаш у країні.
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Міські грабіжники Луцька ХVІІ століття
Сьогодні 10:06
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.