У школах Нововолинська – електронні щоденники та журнали
![](/resize/450x307/r/files/news/2022/10-20/348930/egsrgh.jpg)
Цьогоріч освітній процес у ліцеях Нововолинської громади відбувається без паперових журналів та щоденників.
Про це повідомив міський голова Борис Карпус.
"Успішність, відвідування та домашнє завдання доступні на одному онлайн-ресурсі. Це зручно для вчителів, батьків та дітей. Тішить, що наші освітяни впевнено працюють за інноваційними методами. Дякую Програма EGAP за підтримку у впроваджені цифрових інструментів у нашому місті", – зазначив очільник громади.
Як розповіла директорка ліцею №4 Інна Вихор, електронні журнали й щоденники в школах Нововолинська запроваджені з 1 вересня.
"Це полегшило роботу не тільки для вчителів, а й для дітей. Учні відразу бачать завдання, вчителі не пишуть паперові журнали, – пояснює Інна Вихор. – Ми працюємо на платформі "Нові знання". Кожен заклад має адміністратора, який вводить у базу даних всі відомості про дітей та вчителів і надає доступ кожному з них до своєї сторінки".
Читати ще: В Україні через війну можуть подовжити навчальний рік
"Користуватися електронним щоденником дуже зручно, бо в будь-який момент ти можеш зі свого телефона відслідкувати успішність своєї дитини, подивитися відвідування, домашні завдання", – констатує мама 9-класника Людмила Данилюк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив міський голова Борис Карпус.
"Успішність, відвідування та домашнє завдання доступні на одному онлайн-ресурсі. Це зручно для вчителів, батьків та дітей. Тішить, що наші освітяни впевнено працюють за інноваційними методами. Дякую Програма EGAP за підтримку у впроваджені цифрових інструментів у нашому місті", – зазначив очільник громади.
Як розповіла директорка ліцею №4 Інна Вихор, електронні журнали й щоденники в школах Нововолинська запроваджені з 1 вересня.
"Це полегшило роботу не тільки для вчителів, а й для дітей. Учні відразу бачать завдання, вчителі не пишуть паперові журнали, – пояснює Інна Вихор. – Ми працюємо на платформі "Нові знання". Кожен заклад має адміністратора, який вводить у базу даних всі відомості про дітей та вчителів і надає доступ кожному з них до своєї сторінки".
Читати ще: В Україні через війну можуть подовжити навчальний рік
"Користуватися електронним щоденником дуже зручно, бо в будь-який момент ти можеш зі свого телефона відслідкувати успішність своєї дитини, подивитися відвідування, домашні завдання", – констатує мама 9-класника Людмила Данилюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.