USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.45 41.80
  • PLN 10.40 10.60

У селі під Луцьком – скандал з атовцями через земельні ділянки. Відео

24 Грудня 2021 16:13
У селі Підгайці Луцького району атовців, які прийшли з вимогою отримати земельні ділянки, не пустили на сесію сільської ради. Сталися сутички з поліцією.

Про це повідомляє ТРК «Аверс».

Те, що сесії Підгайцівської сільської ради не обходяться без скандалів – стає вже якоюсь поганою традицією. Так і цього разу: купа поліції, яка грудьми стала, аби не пустити обурених атовців на сесію.

Своєю чергою учасники АТО кажуть: їм постійно відмовляють у виділенні земельних ділянок, на які вони мають право. Мовляв, сільський голова Юрій Семенюк завжди знаходить відмовки. Тож прийшли, аби спитати з нього як за землю, так і за нецензурщину з боку Семенюка на адресу їхнього побратима.

Детальніше – у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
В. Показати IP 24 Грудня 2021 16:34
Этого председателя за фабирже и в ато
Ага Показати IP 24 Грудня 2021 17:20
Спільно обговорити за столом. Виглядатиме це так - На Атошніків, яких назначить Серватович виділять 10 ділянок, разом з серватовичем (так як і відбувалось по Світязю). А решту роздерибанити. Слава Україні
Дохлий до Ага Показати IP 24 Грудня 2021 19:54
Гюльчитай, открой личико!!!
Анонім Показати IP 24 Грудня 2021 18:07
А де ці ділянки атошникам виділяють, мій чоловік вже декілька заяв писав - всі відмовили. Вже нікому не пише, бо дають лише "своїм", або за немалий хабар.
Мешканка Показати IP 24 Грудня 2021 19:28
Там все вирішує голова якого давно пора гнати в шию. Але має якусь високу лапу бо ще несидить. Значить з кімось правильно ділиться. А в цілому він нікого за людей не тримає мати в хаті 1 млн. Грн. Це вам не просто.
Атошник Показати IP 24 Грудня 2021 19:30
Хлопці по закону вимаєте право на три ділянки 1. Для СГ - 2 га, 2.для городництва. 3 під будівництво., але не по 3 кожній громаді навколо Луцька.
До посіпаки до Атошник Показати IP 25 Грудня 2021 06:40
Де мова за третю ділянку, що городиш? Не пробував про закон Семенюку порасказувати та бути посланим найух?
0123 Показати IP 24 Грудня 2021 20:20
Скоти..ку на гіляку , нагла морда скільки можна вже брехати , красти , коли вже наїсться . Хав цепляє свої ордени і в ато в окопи , попробує того хліба .....
Валерій Показати IP 24 Грудня 2021 21:26
Чи вам треба тої землі?Подивіться як виживають люди.....Херої ви наші
Дідо до Валерій Показати IP 24 Грудня 2021 23:40
Херої зробили бардак, а тепер годуються з нього. Нічого дивного.
До дурника до Валерій Показати IP 25 Грудня 2021 06:49
До людей і приходила повістка, до звичайних людей. Спочатку нехай заберуть тебе від сім'ї, відправлять тебе куди-небудь в Піски, повоююй, померзни, потім звикай до звичайного життя, послухай, як когути кукарікають ''ми тебе не посилали'', як тобі відмовляють в обіцяному. Потім можеш й ти покукарікати! Але я сумніваюся, що як тобі прийде запрошення до війська, ти не наківаєш п'ятами в Польшу. Дрібні цуцики потякають про те, про що зовсім не мають тями
Історієзнавчиня Показати IP 25 Грудня 2021 10:30
Менталітет такий - готові вбивати за шматок землі. Чомусь афганці та інші воїни-інтернаціоналісти нічого не вимагали.
Депутат Показати IP 25 Грудня 2021 10:48
Правди немає ніде. Ці атовці хворі люди. Їм на 50 чоловік дай 40 ділянок то вони 10-м своїм горло перегризуть. І будуть розказувати хто де на блокпості тушонку від волонтерів жер, а хто в окопі сидів. Знаємо проходили.
Андрій Показати IP 25 Грудня 2021 12:23
Нехай Серватович поділиться своїми ділянками,і розкаже де він їх взяв!!!Прикривається атовцями!
Укр Показати IP 25 Грудня 2021 15:23
Наразі громади, залишилися майже повністю на самозабезпеченні, дуже часто не маючи потужного виробництва на території, оренда землі комунальної власності є майже основним джерелом надходження в місцевий бюджет, з якого доречі фінансуються дитячі садочки, освітлення, дороги, соціальні проекти. Тож місцева влада вирішує стримувати "роздачу" землі, задля продажу права оренди на аукціоні для наповнення бюджету. Ну така ситуація у нас.
Серватович Показати IP 26 Грудня 2021 20:55
Готовий відповісти за будь яке своє майно. Чому ніхто мені не хоче щось висловити особисто… Ховаєтесь за масками як щурі…