У селі під Луцьком десятикласник стріляв з пістолета «Макаров»
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/04-03/380168/1700988512-2602-large.jpeg)
В обласному центрі Волині за стрільбу з пневматичного пістолета судили учня десятого класу школи в селі під Луцьком.
Про це стало відомо з постанови Луцького міськрайонного суду.
З матеріалів справи відомо, що правопорушення трапилося ввечері 17 лютого у Підгайцях. Поблизу будинку №28 на вулиці Шкільній учень десятого класу НВК «Підгайцівський ліцей» Ярослав У. здійснював постріли з пневматичного пістолета «Макаров» калібру 4,5 мм. Таким чином він порушував громадський порядок та спокій громадян.
У судовому засіданні школяр свою вину в інкримінованому правопорушенні визнав повністю та просив суворо не карати. Він зазначив, що протиправність своєї поведінки усвідомлює.
Читати ще: Зламала ніс патрульному та побила пенсіонерку: у Луцьку судили дебоширку
Суд встановив, що на момент вчинення адміністративного правопорушення хлопець перебував у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років.
Зрештою, суд визнав винним Ярослава У. у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП, та застосував до нього захід впливу у вигляді попередження.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо з постанови Луцького міськрайонного суду.
З матеріалів справи відомо, що правопорушення трапилося ввечері 17 лютого у Підгайцях. Поблизу будинку №28 на вулиці Шкільній учень десятого класу НВК «Підгайцівський ліцей» Ярослав У. здійснював постріли з пневматичного пістолета «Макаров» калібру 4,5 мм. Таким чином він порушував громадський порядок та спокій громадян.
У судовому засіданні школяр свою вину в інкримінованому правопорушенні визнав повністю та просив суворо не карати. Він зазначив, що протиправність своєї поведінки усвідомлює.
Читати ще: Зламала ніс патрульному та побила пенсіонерку: у Луцьку судили дебоширку
Суд встановив, що на момент вчинення адміністративного правопорушення хлопець перебував у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років.
Зрештою, суд визнав винним Ярослава У. у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП, та застосував до нього захід впливу у вигляді попередження.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
Сьогодні 21:10
Сьогодні 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 20:42
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
Сьогодні 20:13
Сьогодні 20:13
Графік вимкнення електроенергії на Волині 22 липня
Сьогодні 19:45
Сьогодні 19:45
Загрожувало п’ять років: волинянка кілька разів знімала гроші з картки подруги по чарці![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:47
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.