У селі на Волині розпочалося навчання в недобудованій школі
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/09-08/346400/photo_2022-09-08_20-30-54.jpg)
У навчально-виховному комплексі у с.Вербка Ковельського району, у якому триває реконструкція і будівництво, розпочалося навчання.
Керівництво області оглянуло незавершені будівельні роботи у навчальному закладі та укриття школи, повідомили у Волинській ОДА.
Навчально-виховний комплекс у с.Вербка Ковельського району – це сучасна школа з усім необхідним для якісного освітнього процесу та гарний дитячий садочок з яскравими майданчиками, де, якби не напад росії, сьогодні вже завершили б реконструкцію та розпочали повноцінний навчальний процес.
«Впевнений, цього чекали усі: і вчителі, і учні, і батьки. Також чекав і будівельник, котрий сумлінно будував та очікував кошти за виконані роботи із державного бюджету. Адже будівництво та реконструкція навчального закладу відбувалась у рамках програми «Велике будівництво», але війна, на жаль, внесла корективи в усі сфери життя. З початком повномасштабного вторгнення державне фінансування припинилося», – зазначає начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.
Тож сьогодні тут нові реалії – будівництво не завершене, хоча фактично будівельна готовність становить 90 %, а робіт виконано на 5 із 7-ми мільйонів гривень. А навчання розпочалося за змішаною формою, в тому числі офлайн, так як є облаштоване укриття.
Як розповіла директорка освітнього закладу Людмила Дрипа, офлайн-навчання у школі через день. Укриття має площу 400 км.м, тож повністю вміщає учнів у разі повітряної тривоги. Більше того, там облаштували навчальні кімнати, зону відпочинку та санвузли.
Разом із тим додає, що загалом школа налічує понад 500 учнів і у наявних корпусах стає тіснувато, тож завершення будівництва покращило б ситуацію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Керівництво області оглянуло незавершені будівельні роботи у навчальному закладі та укриття школи, повідомили у Волинській ОДА.
Навчально-виховний комплекс у с.Вербка Ковельського району – це сучасна школа з усім необхідним для якісного освітнього процесу та гарний дитячий садочок з яскравими майданчиками, де, якби не напад росії, сьогодні вже завершили б реконструкцію та розпочали повноцінний навчальний процес.
«Впевнений, цього чекали усі: і вчителі, і учні, і батьки. Також чекав і будівельник, котрий сумлінно будував та очікував кошти за виконані роботи із державного бюджету. Адже будівництво та реконструкція навчального закладу відбувалась у рамках програми «Велике будівництво», але війна, на жаль, внесла корективи в усі сфери життя. З початком повномасштабного вторгнення державне фінансування припинилося», – зазначає начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.
Тож сьогодні тут нові реалії – будівництво не завершене, хоча фактично будівельна готовність становить 90 %, а робіт виконано на 5 із 7-ми мільйонів гривень. А навчання розпочалося за змішаною формою, в тому числі офлайн, так як є облаштоване укриття.
Як розповіла директорка освітнього закладу Людмила Дрипа, офлайн-навчання у школі через день. Укриття має площу 400 км.м, тож повністю вміщає учнів у разі повітряної тривоги. Більше того, там облаштували навчальні кімнати, зону відпочинку та санвузли.
Разом із тим додає, що загалом школа налічує понад 500 учнів і у наявних корпусах стає тіснувато, тож завершення будівництва покращило б ситуацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Малі повстанці розбили групу вагнерівців, серед вбитих – відомий пропагандист РФ. Відео 18+
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
У негазифікованій громаді на Волині готуються до опалювального сезону: скільки коштують дрова
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Райрада на Волині за 1,4 мільйона продає гараж![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:44
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:44
У селі біля Луцька майже три доби не буде газу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.