У селі на Ковельщині освітлили масив, де не було жодного ліхтаря
![](/resize/450x238/r/files/news/2022/02-14/331786/Bezymyannyj-42.png)
Частина жителів села Бахів тривалий час не мала вуличного освітлення. Особливі незручності доводилося терпіти взимку, коли рано темніло. Житловий масив нарешті освітлили напередодні Нового року.
Про це повідомив 12 канал.
«Люди отримали земельні ділянки, хтось купив їх, а довгий час фактично тут не було вуличного освітлення. На сьогоднішній день вуличне освітлення – це не тільки комфорт, а й безпека», – певнить голова Дубівської громади Роман Троцюк.
Проєкт розробили давно, а фінансування шукали більше двох років. Останньою надією стало звернення до нардепа Степана Івахіва. Народний обранець відгукнувся і посприяв у виділенні коштів із державного фонду соціально-економічного розвитку.
«Завдяки співпраці з народним депутатом Степаном Івахівим ми отримали мільйон гривень, близько 700 тисяч пішло саме на цей проект. Люди чекали реалізації цього проекту вже давно», – каже Роман Троцюк.
Тож жителі Бахова отримали подарунок напередодні Нового року – 30 грудня вулиці села яскраво освітили ліхтарі. Загалом на даному масиві протягнуто 4000 метрів кабелю і встановлено 55 ліхтарів. Усі вони мають гарну якість освітлення та гарантію 10 років. Тож тепер місцеві жителі можуть почуватися безпечно та комфортно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив 12 канал.
«Люди отримали земельні ділянки, хтось купив їх, а довгий час фактично тут не було вуличного освітлення. На сьогоднішній день вуличне освітлення – це не тільки комфорт, а й безпека», – певнить голова Дубівської громади Роман Троцюк.
Проєкт розробили давно, а фінансування шукали більше двох років. Останньою надією стало звернення до нардепа Степана Івахіва. Народний обранець відгукнувся і посприяв у виділенні коштів із державного фонду соціально-економічного розвитку.
«Завдяки співпраці з народним депутатом Степаном Івахівим ми отримали мільйон гривень, близько 700 тисяч пішло саме на цей проект. Люди чекали реалізації цього проекту вже давно», – каже Роман Троцюк.
Тож жителі Бахова отримали подарунок напередодні Нового року – 30 грудня вулиці села яскраво освітили ліхтарі. Загалом на даному масиві протягнуто 4000 метрів кабелю і встановлено 55 ліхтарів. Усі вони мають гарну якість освітлення та гарантію 10 років. Тож тепер місцеві жителі можуть почуватися безпечно та комфортно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
24 липня: свята, події, факти. Міжнародний день турботи про себе та День фінансиста в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На річці біля Ковеля незаконно ловили рибу
23 Липня 2024 23:54
23 Липня 2024 23:54
Смертність від СНІДу з 2010 року скоротилася вдвічі, але не все так добре. Звіт ООН
23 Липня 2024 23:35
23 Липня 2024 23:35
Разом із сином захищає Україну з небес: загиблому волинянину просять надати звання Героя України![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
Найбільший дитячий онкоцентр Європи прийме чотирьох пацієнтів з «Охматдиту»
23 Липня 2024 22:57
23 Липня 2024 22:57
Двоє випускниць із Нововолинська склали НМТ з англійської на 200 балів
23 Липня 2024 22:38
23 Липня 2024 22:38
Безпечний відпочинок на воді: поради волинських рятувальників і спортсменів
23 Липня 2024 22:19
23 Липня 2024 22:19
«Укрпошта» випустила дві марки, присвячені українським медикам
23 Липня 2024 22:00
23 Липня 2024 22:00
Водій не впорався з керуванням: деталі ДТП з вантажівкою поблизу Луцька
23 Липня 2024 21:41
23 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.