У руці Богдана Хмельницького в центрі Рожища замайорів червоно-чорний стяг з передової
![](/resize/450x301/r/files/news/2023/01-10/353846/1673270114201.jpeg)
Червоно-чорне полотнище з написом "Віримо в ЗСУ" та підписами побратимів з 14-ї окремої механізованої бригади розмістив на пам'ятнику українському гетьману та полководцю Богданові Хмельницькому у центрі Рожища військовий Олександр Андрієвський з Рудні, який приїхав вперше за довгий час з передової у кількаденну відпустку.
Про це повідомляє Рожищенська міська рада.
24-річний Олександр Андрієвський – військовий-контрактник. До повномасштабної війни близько року опановував премудрості військової справи, тож після 24 лютого його з побратимами як досвідчених воїнів першими кинули на передову.
"Соледар та Бахмут – одні з найбільш кривавих місць на фронті. А наш земляк у цьому пеклі, на Соледарському напрямку, з початку війни", – йдеться в повідомленні.
Олександр Андрієвський та його побратими – артилеристи ближнього краю, тобто працюють на самісінькій лінії зіткнення.
Читати ще: Двох Героїв з Волині посмертно нагородили орденами
Про тонкощі цієї нелегкої роботи, як працює їхня зброя – гармата "Рапіра" – волинянин розповідав у одному з сюжетів телевізійного марафону на "1+1" влітку минулого року.
"Хоч противник веде активні бойові дії, але успіху не має," – стверджував у телесюжеті Олександр Андрієвський.
"Утримують ці позиції наші військові і нині, хоч кожен з нас розуміє, якою ціною це дається.
І нам тут, на відносно безпечній території, не зрозуміти, що відчуває солдат, коли гинуть його побратими, коли доводиться знищувати ворога, коли знову і знову піднімаєшся у бій, не знаючи, чи повернешся на позицію.
Червоно-чорний стяг, який піднімали у боротьбі вояки УПА, символізує опір, несприйняття того, що зараз відбувається, і рух вперед.
Олександр Андрієвський прагне, аби прапор у руках Богдана Хмельницького повсякчас нагадував рожищанам про тих, хто їх боронить ціною власного життя. Про те, що війна триває, навіть коли у нас не чутно сигналів тривоги. Війна триває і забирає людські життя. Тому мусимо об'єднуватися у допомозі армії, маємо разом йти до Перемоги. А вона обов'язково буде за нами, впевнений Олександр Андрієвський", – наголошують у мерії Рожища.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Рожищенська міська рада.
24-річний Олександр Андрієвський – військовий-контрактник. До повномасштабної війни близько року опановував премудрості військової справи, тож після 24 лютого його з побратимами як досвідчених воїнів першими кинули на передову.
"Соледар та Бахмут – одні з найбільш кривавих місць на фронті. А наш земляк у цьому пеклі, на Соледарському напрямку, з початку війни", – йдеться в повідомленні.
Олександр Андрієвський та його побратими – артилеристи ближнього краю, тобто працюють на самісінькій лінії зіткнення.
Читати ще: Двох Героїв з Волині посмертно нагородили орденами
Про тонкощі цієї нелегкої роботи, як працює їхня зброя – гармата "Рапіра" – волинянин розповідав у одному з сюжетів телевізійного марафону на "1+1" влітку минулого року.
"Хоч противник веде активні бойові дії, але успіху не має," – стверджував у телесюжеті Олександр Андрієвський.
"Утримують ці позиції наші військові і нині, хоч кожен з нас розуміє, якою ціною це дається.
І нам тут, на відносно безпечній території, не зрозуміти, що відчуває солдат, коли гинуть його побратими, коли доводиться знищувати ворога, коли знову і знову піднімаєшся у бій, не знаючи, чи повернешся на позицію.
Червоно-чорний стяг, який піднімали у боротьбі вояки УПА, символізує опір, несприйняття того, що зараз відбувається, і рух вперед.
Олександр Андрієвський прагне, аби прапор у руках Богдана Хмельницького повсякчас нагадував рожищанам про тих, хто їх боронить ціною власного життя. Про те, що війна триває, навіть коли у нас не чутно сигналів тривоги. Війна триває і забирає людські життя. Тому мусимо об'єднуватися у допомозі армії, маємо разом йти до Перемоги. А вона обов'язково буде за нами, впевнений Олександр Андрієвський", – наголошують у мерії Рожища.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Україна і Британія підписали кредитну угоду на 2 млрд фунтів стерлінгів, які підуть на оборонні потреби
19 Липня 2024 21:33
19 Липня 2024 21:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.