У Рожищенській громаді продали дерев’яну будівлю ветдільниці за 80 тисяч
![](/resize/450x354/r/files/news/2021/04-26/314123/61248.jpg)
Замість 1,3 тисячі гривень – 80 тисяч. Дерев’яну будівлю, площею 80 квадратних метрів, де свого часу розташовувалась ветеринарна дільниця, продали за ціною, яка у 57 разів вища від стартової.
Ветеринарна дільниця, яку виставили на продаж, розташована у селі Носачевичі колишнього Рожищенського, нині Луцького району. Зараз Носачевичі входять до складу Рожищенської міської територіальної громади і в селі мешкає 289 осіб.
Балансоутримувачем будівлі була Рожищенська районна державна лікарня ветеринарної медицини. Як йдеться у описі об’єкту, приміщення, яке виставили на продаж, було побудоване у 1978 році. У будівлі дерев’яні фундамент, стіни, перегородки і перекриття, дощата підлога. Пічне опалення потребує ремонту, підведене електропостачання.Стартова ціна приміщення, площею 80,3 кв м була визначена в розмірі 1 392,98 гривні.
До слова, приміщення розташоване на земельній ділянці площею 0,36 га (кадастровий номер: 0724584600:01:001:0377), наданій в постійне користування для господарських потреб Рожищенській районній державній лікарні ветеринарної медицини.Аукціон з продажу приміщення відбувся 22 квітня. На торги подали документи четверо учасників: ФОП Шаповал Дмитро Володимирович (перша цінова пропозиція – 1 492.98 грн), Жолнач Юлія Вікторівна (20 000 грн), Поліщук Леонід Миколайович (30 000 грн) та Панасюк Максим Петрович (1 392.98 грн). На другому етапі всі учасники підняли пропозиції ціни. Причому троє – суттєво.
Дмитро Шаповал був готовий придбати приміщення за 5 тисяч гривень, Юлія Жолнач за 61,2 тисячі гривень, а Леонід Поліщук за 61,201 тис. гривень. Проте найвищу ціну запропонував Максим Панасюк – 80 тисяч гривень, його і визнали переможцем торгів.Наразі очікується підписання протоколу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ветеринарна дільниця, яку виставили на продаж, розташована у селі Носачевичі колишнього Рожищенського, нині Луцького району. Зараз Носачевичі входять до складу Рожищенської міської територіальної громади і в селі мешкає 289 осіб.
Балансоутримувачем будівлі була Рожищенська районна державна лікарня ветеринарної медицини. Як йдеться у описі об’єкту, приміщення, яке виставили на продаж, було побудоване у 1978 році. У будівлі дерев’яні фундамент, стіни, перегородки і перекриття, дощата підлога. Пічне опалення потребує ремонту, підведене електропостачання.Стартова ціна приміщення, площею 80,3 кв м була визначена в розмірі 1 392,98 гривні.
До слова, приміщення розташоване на земельній ділянці площею 0,36 га (кадастровий номер: 0724584600:01:001:0377), наданій в постійне користування для господарських потреб Рожищенській районній державній лікарні ветеринарної медицини.Аукціон з продажу приміщення відбувся 22 квітня. На торги подали документи четверо учасників: ФОП Шаповал Дмитро Володимирович (перша цінова пропозиція – 1 492.98 грн), Жолнач Юлія Вікторівна (20 000 грн), Поліщук Леонід Миколайович (30 000 грн) та Панасюк Максим Петрович (1 392.98 грн). На другому етапі всі учасники підняли пропозиції ціни. Причому троє – суттєво.
Дмитро Шаповал був готовий придбати приміщення за 5 тисяч гривень, Юлія Жолнач за 61,2 тисячі гривень, а Леонід Поліщук за 61,201 тис. гривень. Проте найвищу ціну запропонував Максим Панасюк – 80 тисяч гривень, його і визнали переможцем торгів.Наразі очікується підписання протоколу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині в останню дорогу провели захисника Василя Кузьмича, який помер від поранень
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Луцьку попрощалися з Героєм Тарасом Пархомуком
Сьогодні 12:57
Сьогодні 12:57
На Волині судили водійку за хабар капітану поліції![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
Здає кров з 19 років: медсестра з Волині отримала почесний статус «Заслужений донор України»
Сьогодні 10:34
Сьогодні 10:34
В Україні офіційно з’явиться нова професія
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.