USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.40 41.90
  • PLN 10.34 10.60

У Росії палає Сибір, вогонь знищив понад 6 млн гектарів лісу

19 Серпня 2021 11:52
У Росії у той час, поки палає Сибір, потужна повінь накрила Далекий Схід.

Про це йдеться у сюжеті ТСН, передає УНІАН.

Як зазначається, «велика вода» накрила Амурську область, Забайкальський та Хабаровський краї. Там підтоплені півтори сотні сіл, підмиті дороги та залізничні колії, пошкоджена сотня мостів. Сотні людей були евакуйовані. Подекуди пересуватися можна лише на човнах.

Тим часом у Сибіру не вщухають лісові пожежі. Зокрема складна ситуація у Якутії. Там, за даними місцевих ЗМІ, діє 119 природних пожеж. До гасіння залучили 3200 рятувальників. Місцевим жителям радять звести до мінімуму перебування на відкритому повітрі або використовувати захисні маски.

За даними Greenpeace, в Сибіру знищено не менше шести мільйонів гектарів лісу. Це приблизна площа Швейцарії.

Нагадаємо, лісові пожежі вирують і у Франції. Там від вогню загинули вже дві людини. Обвуглені тіла двох жертв були знайдені в будинку, постраждалому від вогню, в місті Гримо.

Також в результаті пожежі 26 осіб отримали легкі поранення, серед них 19 жителів, постраждалих від отруєння димом, і сім пожежників.

Всього ж на боротьбу з пожежею кинуто близько 1200 рятувальників. Вогонь вже спустошив кілька тисяч гектарів. Тисячі жителів і відпочиваючих евакуйовані. Для їх розміщення відкриті 14 центрів розміщення в семи муніципалітетах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Людина Показати IP 19 Серпня 2021 12:45
Співчуття...
Ви бурят? до Людина Показати IP 19 Серпня 2021 15:28
Ви бурят?
Ґ + Ґ Показати IP 19 Серпня 2021 12:51
Там же тепер самі китайці.
В. Показати IP 19 Серпня 2021 13:03
Зачем украинцам знать как там Сибирь и тайга.мне вопще пофиг що там у поребрика
ботоксШМЯК до В. Показати IP 19 Серпня 2021 15:14
Ну як "зачєм"?! Чим більше в педеРасії своїх проблем, тим менше сил і ресурсів вона направить на Донбас. От і все.
Психопланетарій, Лип Показати IP 19 Серпня 2021 13:04
Загострювати негативну увагу та коментарі не будемо. Спека аномальна, при тому мудра людина це розуміє, а ліси горять не тільки в Росії, від такого непередбачуваного клімату горять не тільки ліси, а і цілі селища, міста в Канаді, США, Латинський Америці, Турції, Франції, Португалії, Іспанії, Італії, тощо.
Баняком по рогах до Психопланетарій, Лип Показати IP 19 Серпня 2021 15:18
От тільки одна різниця, - з Канади, Франції, Португалії, США, Латинської Америки, до на не прийшла гібридна війна і рассєйські танки. Вся кров і війна в Україні з паРашії. Відчуваєш різницю, чи тобі ще негри на танках мерещаться і распятий мальчік?
В. Показати IP 19 Серпня 2021 13:05
Зачем нам в Украине знать что там в тайге и сибире.мне пофиг что там.меня интересует ситуация в украине
morpheus до В. Показати IP 19 Серпня 2021 14:03
Голову включати не пробували? Пожежі таких масштабів уже впливають на планету в цілому.
Юра Рабон Показати IP 19 Серпня 2021 13:14
Хабенський не справляється? Після зйомок фільму не загасили багаття?
spec Показати IP 19 Серпня 2021 15:05
как там мокши поют !!! ГОРИ ГОР ЯСНО , ЧТО БЫ НЕ ПОГАСЛО !!!!!!!!
пиняботокс до spec Показати IP 19 Серпня 2021 15:15
Щяс "братішєчькі" замінусують.
Баняку Показати IP 19 Серпня 2021 15:47
Що з кастрюлеголового візьмеш? Воно ж своїми гібридними мізками не розуміє, що планета одна, і не така вже вона велика. І сонце одне для всіх світить.
Анонім до Баняку Показати IP 19 Серпня 2021 17:22
И потому вся планета должна терпеть гибридные войны ботоксной крысы, и запугивание всех ядерным пеплом? Тоисть войны, кровь, которые проливает московия, это для лучшего свечения солнышка ? Ты или тупой, или тупой, что то одно из двух.
Степан (Крымчанин) Показати IP 19 Серпня 2021 16:33
Стоит помнить "закон бумеранга"
Він є до Степан (Крымчанин) Показати IP 19 Серпня 2021 20:09
Ось до вас бумеранг і вертається. Горить тайга.