• EUR 41.25 41.60
  • PLN 10.35 10.50

У Рівному волинські велосипедисти здобули 8 медалей

24 Травня 2021 18:53
Волинські спортсмени здобули вісім медалей на чемпіонаті України та Кубку України з маунтенбайку.

Про це повідомляє управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Змагання проходили у Рівному з 20 по 23 травня. У них взяли участь 15 команд, 153 спортсмени з різних куточків України. Волинські спортсмени, учні ВОШВСМ, показали чудові результати та поповнили скарбничку області 8 медалями.

Отже, Ірина Шиманська стала чемпіонкою на дистанції шорт-трек і здобула срібло на Кубку України в дисципліні шорт-трек серед жінок.

Валерія Іосенко і Уляна Левченко вибороли срібло в парній гонці крос-кантрі серед юніорок. У гонці шорт-трек у напруженій боротьбі велосипедистки здобули золото 1 і 2 місце.

У гонці шорт-трек Валерія Іосенко виборола золото, а Уляна Левченко - срібну нагороду. У гонці крос-кантрі Валерія Іосенко посіла 2 позицію.

Владислав Грушецький виборов 2 місце в гонці шорт-трек серед юнаків та посів 4 сходинку на дистанції крос-кантрі.

4 місце також у Войтович Надії в гонці крос-кантрі серед дівчат і Левченко Богдани в гонці шорт-трек серед юніорок.

Тренували спортсменів Віктор Ковальов, Валентина Матвійчук-Жолнач і Давид Ковальов.