USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

У понеділок Порошенку оголосять підозру у справі про «вугільну держзраду», – ЗМІ

18 Грудня 2021 13:14
Експрезидент України Петро Порошенко викликається у понеділок, 20 грудня, для вручення підозри у справі про «вугільну держзраду» (у цій справі проходять також голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук, бізнесмен Сергій Кузяра та ексміністр енергетики Демчишин).

Про це повідомляє «Страна» з посиланням на джерело в ДБР.

Як повідомляли, повістку про виклик в якості підозрюваного слідчі ДБР намагалися передати вчора за всіма домашніми та робочими адресами, де зареєстрований Порошенко. Також намагалися вручити йому особисто, але він утік від слідчих.

Проте джерело у ДБР каже, що слідчі вважають, що повістка вже вручена.
«Незалежно від того, чи прийде Порошенко в понеділок для оголошення підозри чи ні, до суду буде направлено клопотання про обрання йому запобіжного заходу», – сказало джерело.

Читати ще: «Вугільна держзрада»: Порошенко – один із ключових фігурантів справи, за якою вже вручили підозру Медведчуку

Тобто, фактично з понеділка Порошенко перебуватиме вже у статусі підозрюваного.

Як повідомляли, 17 грудня Порошенко проігнорував слідчих, які намагалися вручити йому повістку про виклик. Йдеться про «вугільну» справу, в якій фігурує кум Путіна Віктор Медведчук. Аби вручити документ особисто п'ятому президентові, а нині нардепові Порошенку працівник бюро спеціально прийшов під стіни Верховної Ради. Утім, побачивши службовця, Петро Порошенко худко сів у свій Mercedes, підганяючи водія, і поїхав геть.

Згодом стало відоо, що Порошенко після інциденту з Державним бюро розслідувань полетів за кордон.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
дідо Показати IP 18 Грудня 2021 13:28
чергова фейкова справа....вугілля постачалось,а гроші крутились на неокупованій частині...тепер зеленка закупляє вугілля втридорого закордоном...
скептик до дідо Показати IP 18 Грудня 2021 15:58
вибори наближаються, вибори наближаються .... а рейтинг клоуна падає, падає, падає ....
Порошенка до скептик Показати IP 18 Грудня 2021 17:17
посадять, бажаючих свідчити проти нього - дуже багато, та й з доказами все добре.
Аут до Порошенка Показати IP 18 Грудня 2021 17:43
Справа розвалиться три рази, по дорозі до суду. А бажаючі свідчити то хто, - кумпуціна Мертвечук і ображена Бубочка? Ну то не смішіть людей, просто собирайте чемодани і в ростов.
Пєцю Показати IP 18 Грудня 2021 13:31
посадять ))
Яка Показати IP 18 Грудня 2021 13:36
розсиплеться на стадії досудового розслідування,
Давно Показати IP 18 Грудня 2021 14:03
пора
Га га га Показати IP 18 Грудня 2021 14:16
Та чого там тільки про вугільну держзраду? Давайте про всі зради які може придумати 95 квартал, А ЩЕ про ебонітову держзраду ...
Цирк Показати IP 18 Грудня 2021 14:16
Цирк-шапіто.
Анонім Показати IP 18 Грудня 2021 14:17
І то ще воно в "глаза пуціну" не подивилось ...
111 Показати IP 18 Грудня 2021 14:21
Хорошее дело, хорошие свидетели... Кум путина обязательно даст показания против Порошенка, обязательно. Но вот чем все это закончится для зелени ? Хз,хз.
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2021 14:23
Купляти вугілля в українців що працюють в шахті на окупованих територіях, це держзрада, а купляти в Білорусії (а насправді в Росі), це держзрада. Маразм да і тільки
123 Показати IP 18 Грудня 2021 14:40
А шо там Свінарчук? Вже сидить?
До 123 до 123 Показати IP 18 Грудня 2021 15:27
А ти його посадив?
дідо Показати IP 18 Грудня 2021 15:20
давай ще кримінальну справу за Безвіз, через який більше людей поїхало мити туалети закордон...чи за Томос, який розвалив " істінную праваславную церкавь"...
Макаронна фабрика Показати IP 18 Грудня 2021 15:49
Нас як завжди за дурнів мають, треба терміно відвернути увагу від міністра - агента фсб. Вигадали вугільту кризу на рівному місці, а як не прокатить зроблять якийсь теракт, чи ще щось сенсаційне.
Всім Показати IP 18 Грудня 2021 16:08
Ніколи нічого в цій державні не буде. Куди не глянь- одні дебіли і блазні