У Полтаві побили і розігнали активістів, які прийшли на зустріч з Порошенком
Представників «Національного корпусу» та «Національних дружин», які хотіли у Полтаві зустріти президента України Петра Порошенка і запитати його про корупцію і справу Гладковських, розігнали правоохоронці. Про це повідомила одна з учасниць акції на сторінці організації в Facebook.
«Ми прийшли і просто стали. Нікому не заважали. Спочатку на наших хлопців поліція реагувала нормально. Ніхто нікого не чіпав. Потім несподівано підлетіла поліція і почала бити наших активістів. Кийками. Після цього поклали на підлогу і били ногами. Викликали машини, які хлопців «упакували». Не знаю, куди їх відвезли», - зазначила вона.Також дівчина уточнила, що деякі представники залишилися на місці проведення акції, але вести звідти відеотрансляцію неможливо.«Там заглушили все», - підкреслила вона.
Водночас у поліції уточнили, що були змушені застосувати силу, оскільки активісти намагалися спровокувати конфлікт.«В результаті провокації постраждала одна людина. Зараз з'ясовуються всі обставини інциденту», - підкреслюється в повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Ми прийшли і просто стали. Нікому не заважали. Спочатку на наших хлопців поліція реагувала нормально. Ніхто нікого не чіпав. Потім несподівано підлетіла поліція і почала бити наших активістів. Кийками. Після цього поклали на підлогу і били ногами. Викликали машини, які хлопців «упакували». Не знаю, куди їх відвезли», - зазначила вона.Також дівчина уточнила, що деякі представники залишилися на місці проведення акції, але вести звідти відеотрансляцію неможливо.«Там заглушили все», - підкреслила вона.
Водночас у поліції уточнили, що були змушені застосувати силу, оскільки активісти намагалися спровокувати конфлікт.«В результаті провокації постраждала одна людина. Зараз з'ясовуються всі обставини інциденту», - підкреслюється в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 10
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579635)
Тор
Показати IP
16 Березня 2019 16:26
Це початок пі*арашенківського кінця. В у*людка почалась агонія. Петя тобі кінець!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579635)
Анонім до Тор
Показати IP
16 Березня 2019 20:44
Швидше за все, у злодЮлі почалася паніка.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579635)
777
Показати IP
16 Березня 2019 17:42
Поліція поступило правильно! Провокувати їх не потрібно!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579635)
Анатоль_ до 777
Показати IP
16 Березня 2019 19:16
Вонижедіти!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579635)
Світлана
Показати IP
16 Березня 2019 17:57
Вот теперь я поверила на 1000% ,как любят гаранта.только что очень теплая встреча , полиции нагнали со всей округи,и люди кричали и ганьба, и флаги ихние на землю бросали.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579635)
Навуходоносор
Показати IP
16 Березня 2019 18:35
"Зустрінемо весну без пороху!"
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579635)
Анонім
Показати IP
16 Березня 2019 20:39
Гірших покидьків, як всякого роду "Активісти" годі й шукати . На кого працюєте, правдолюбці ?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579635)
Анатоль_ до Анонім
Показати IP
16 Березня 2019 21:13
А ви на кого, шановний аноніме? На шоколад?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579635)
Упіймали радикала
Показати IP
16 Березня 2019 21:35
Оказалось ради кала
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579635)
Sergij
Показати IP
16 Березня 2019 21:47
і знову пласмаса без опізнавальних знаків
Сирський вручив нагороду командиру волинської 100-ї механізованої бригади, яка воює на сході
Сьогодні 08:57
Сьогодні 08:57
На 58-му році життя помер волинський футбольний тренер
Сьогодні 08:24
Сьогодні 08:24
У шести громадах Волині відтепер є консультанти Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.