USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.35 10.45

У Польщі зіткнулись легковик та бус: лучанина вирізали з автівки рятувальники

9 Березня 2020 16:24
Біля Підгори Томашівського повіту, що у Люблінському воєводстві в Польщі сталася аварія. Молодий волинянин постраждав при лобовому зіткненні двох автомобілів.

ДТП трапилась 7 березня близько 6 ранку. Внаслідок аварії державна дорога № 12 була перекрита декілька годин. Про це повідомляє Буг з посиланням на польський сайт Еchodnia.eu.

Жінка, яка керувала легковим автомобілем Mini Cooper, намагалася обігнати дві вантажівки, внаслідок чого вона зіткнулася з бусом-автовозом, що прямував у зустрічному напрямку, – інформує черговий поліції повіту.

Водійка, мешканка Польщі, ніяких ушкоджень не утримувала.

Менше пощастило чоловіку, який керував бусом. Внаслідок удару, його затисло в автівці, самотужки він не міг вибратись. Рятувальникам довелося звільнити постраждалого із автомобіля за допомогою спеціалізованого обладнання. Потім чоловіка доставили до лікарні в Радомі.

Як повідомили інтернет-виданню «Буг», постраждалий – громадянин України, мешкає в Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Dmd Показати IP 9 Березня 2020 17:34
Copper крепиш, автобізнесмену щасливий квиток, нехай перегляне життя і свій рід діяльності
Ccc до Dmd Показати IP 9 Березня 2020 20:55
Про що ти говориш? До чого тут автобізнес? Це дорога і ти від цього не застрахований! Далека ти людина, моя думка! Переглянь своє життя, перед тим, як писати подібний «брєд»!
Ссс до Dmd Показати IP 9 Березня 2020 21:39
Я б з тобою особисто поспілкувався, просто побачити твоє лице, і мені цікаво, щоб б ти мені в мені сказав би. Я впевнений, що транспортний засіб тільки по фотозображенням бачив, і я об‘єктивно говорю, «бізнес» ти наш!!! Якщо маєш я*цЯ, то 0674639166, на любий месенджер, надіюсь «ВолинськіНовини» не обмежать, висказатись цій «сверхлюдині»!
Читач до Ссс Показати IP 10 Березня 2020 14:35
Та то якийсь неадекват) Не варто нервів) генералд диванних військ, не інакше)
Cv до Dmd Показати IP 11 Березня 2020 08:50
Ти краще нічого не пиши чим такій брєд писати
Волкер Показати IP 9 Березня 2020 18:34
Аби всі живими лишилися.Залізо купить нове, або поляки страховики компенсуюють.
Саша Показати IP 9 Березня 2020 18:54
Купер просто не попав під роздачу,а такби булаб йому п...да