USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.20 41.60
  • PLN 10.30 10.53

Польські митники вилучили цигарок на 7 млн, які «не помітили» на Ягодині

26 Серпня 2020 14:02
Більше 71 тисяч пачок сигарет вартістю понад 7 млн грн знайшли польські митники у двох вантажівках, які прямували з України до Польщі.

Про це пише «Zaxid.net».

Контрабанду виявили у польському пункті пропуску Дорогуськ, що межує з розташованим на Волині українським пунктом пропуску Ягодин.

Як повідомила 26 серпня податкова адміністрація Польщі, контрабандні сигарети були заховані у дерев’яних палетах, виявили їх за допомогою сканера. Загальна кількість знайдених сигарет – 71 350 пачок, а їх вартість – понад 1 млн злотих (7,37 млн грн за курсом НБУ).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
345 Показати IP 26 Серпня 2020 14:19
Красавци!!!Браво!!!
Ага до 345 Показати IP 26 Серпня 2020 20:52
Посада рядового митника ще до не давна коштувала 15 тис долярів! щось може змінитись?
123 Показати IP 26 Серпня 2020 14:33
всіх хто пропускав до кримінальної відповідальності, як мініум за халатність
Ага ага до 123 Показати IP 26 Серпня 2020 15:28
А в них (тих хто пропускав) не було злого умислу. В них просто зір поганий ... цитата з майбутнього рішення суду.
Цікаво Показати IP 26 Серпня 2020 15:25
А де ж такі піддони виробляють? На Волині?
Ягодин Показати IP 26 Серпня 2020 16:02
А чому не звільняють начальника і митників, які не справляються з роботою. Чому не укр митниця конфіскувала на 7 000000 а поляки. Це того, хто призначив керівника митниці теж пора міняти. Він що е в пастці? Це він не знав, чим живе начальник митниці?
Корупція непереможна Показати IP 26 Серпня 2020 16:36
Грудень 2019. На українських митницях починають працювати нові сканери, що пришвидшують сканування вантажу у 10 разів.Про це повідомили у пресслужбі Кабінету Міністрів України. Особливість нових сканерів - це спеціальне обладнання, призначене для виявлення товарів, що переміщуються прихованими серед інших товарів, задекларованих до переміщення.Про це прем’єр-міністр Олексій Гончарук написав на своїй сторінці у Facebook. Це, на думку прем’єр-міністра, сприятиме викоріненню корупції на митниці, адже сканування відбувається без участі співробітників.
??? до Корупція непереможна Показати IP 26 Серпня 2020 17:31
А? То тепер в нас корупціонерами є сканери, що сканують без участі митників? Ска до сльоз!
компроміс Показати IP 26 Серпня 2020 17:00
патріот агро
Бандера Показати IP 26 Серпня 2020 17:49
Які нахер сканери,сканер це кишеня і то велика,бувби прибуток 10000000 якби провезли
Filosof Показати IP 26 Серпня 2020 18:41
Якщо і заженуть на наш сканер то там прийдеться чекати працівника який тебе просканує 2-3 год або більше далі проходження кордону у поляка і водії вантажівок не встигають вкластися у загальний час що їм виділяється на день,а далі на території Польщі чи інших країн Євросоюзу їх чекають транспортні інспекції які пишуть штраф за перевищення робочого часу
Орест Показати IP 26 Серпня 2020 19:00
Для чого це українській митниці? Польським митникам все-одно чи везеш ти в Україну сигарети, спирт і т. д. Тут головним має бути питання ЧИ СПЛАЧЕНИЙ ЗА НИХ УКРАЇНСЬКИЙ АКЦИЗ. А як сплачений то люкс: чим більше вивезеш - тим краще. Чи може поляки за нас сильно переживають?
Assimay Показати IP 27 Серпня 2020 17:07
Це пачка 100 гривень коштує? Де такі ціни?