У Польщі підліток молотком побив 7-річну дівчинку з України
![](/resize/450x283/r/files/news/2022/10-25/349191/43.jpg)
В містечку Неполоміце в Польщі місцевий підліток побив молотком дівчинку з України. Батьки 7-річної Софії зняли побої і вирішили покарати кривдника їхньої доньки.
Про це ТСН.ua розповіла мама дівчинки Ірина Івлєва.
За словами жінки, інцидент стався минулого тижня біля будинку, де її родина орендує житло. Ірина з чоловіком працюють в різні зміни, щоб хтось постійно був вдома і наглядав за дітьми. Того дня десь на пів години чоловік поїхав забрати дружину з роботи і привезти додому, а після цього йшов сам на зміну. 7-річна Софія з 9-річним старшим братом та його другом-однолітком гралися на подвір’ї м’ячем. Територія будинку огороджена, тож сторонні сюди не потрапляють.
Якоїсь миті хлопчики відлучилися, щоб винести на вулицю кольорові картки, а Софія залишилася на футбольному майданчику сама. До неї підійшла місцева 9-річна дівчинка Ола і заходилася відбирати м’яч. Через це дівчатка поконфліктували. Ола кинула м’яч через паркан у кущі і пішла, а Софія залишилася на вулиці і намагалася його дістати.
За кілька хвилин дівчинка повернулася зі старшим 11-річним братом Кубою та його 14-річним другом Ігорем.
«Ігор Олі дав знак, і та почала бити Софію. Моя донька почала втікати і намагалася перелізти через невеличкий паркан поруч. Вони втрьох почали її стягувати, а Ігор почав її бити молотком по ногах, по животі і по ребрах. Нам дуже пощастило, що він не потрапив їй у голову», – розповідає мама дівчинки.
Далі підлітків щось злякало і вони втекли, а побита Софійка повернулася додому і сховалася у своїй кімнаті.
Вже трохи згодом дівчинка таки зізналася мамі, що її побили молотком. Шокована Ірина одразу зателефонувала до екстреної служби 112, щоб викликали поліцію та медиків. Правоохоронці та працівники швидкої склали протоколи, а батьків скерували до амбулаторії, щоб зняли побої. Медичні висновки батьки Соні потім віднесли до поліції, і їх долучили до справи.Жінка говорить, що розшукати кривдника доньки було нескладно, оскільки вони живуть в одному будинку. Вона разом із поліцією пішла до батьків хлопчика.
«Я бачила молоток, який лежав на столі і яким він побив мою дитину. Він розповідав поліції, як все було, я була в шоковому стані й не дуже слухала, що він говорив. Єдине, що різонуло – це те, що він змовчав про молоток. Коли я акцентувала на цьому увагу, він заперечував, що бив Софію молотком, говорив, що просто поштовхав», – говорить жінка.Зі слів Ірини, наступного дня вони поїхали до служби захисту у справах дітей зі зверненням, щоб фахівці перевірили підлітка-кривдника на психічний стан. Жінка говорить, що не бажала, щоб його судили, а лише щоб винесли адміністративне покарання, навіть хотіла написати відповідну заяву, але це було до розмови з татом хлопця. Після неї жінка зрозуміла, що підліток може вчинити згодом щось жахливе, оскільки батьки в тому, що відбулося, його провини не вбачають і навіть не намагалися з’ясувати, що насправді сталося.
«Тато Ігора при мені зателефонував власникові житла, яке ми орендуємо, і сказав, що ми створюємо йому проблеми. Мовляв, це ми самі побили молотком свою дитину і хочемо звернути на його сина. Назвав мене «шизанутою наркоманкою», що ми «ї*бані українці» і хочемо від нього грошей. Моя родина достатньо заробляє, щоб винаймати трикімнатне житло і ні від кого не залежати, його гроші мені не потрібні, я хочу справедливості», – говорить Ірина.
Зараз жінка записала свою доньку до дитячого психолога, а також знайшла адвоката, щоб дати далі хід справі про побиття її дитини.
«Це не перший випадок, коли цей підліток займає дітей. Я з’ясувала, що вже були випадки, коли він застосовує насильство до інших дітей, загалом обирає молодших від себе. Найменший вік дитини, яку він штовхав, дівчинка 4 років», – каже Ірина.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це ТСН.ua розповіла мама дівчинки Ірина Івлєва.
За словами жінки, інцидент стався минулого тижня біля будинку, де її родина орендує житло. Ірина з чоловіком працюють в різні зміни, щоб хтось постійно був вдома і наглядав за дітьми. Того дня десь на пів години чоловік поїхав забрати дружину з роботи і привезти додому, а після цього йшов сам на зміну. 7-річна Софія з 9-річним старшим братом та його другом-однолітком гралися на подвір’ї м’ячем. Територія будинку огороджена, тож сторонні сюди не потрапляють.
Якоїсь миті хлопчики відлучилися, щоб винести на вулицю кольорові картки, а Софія залишилася на футбольному майданчику сама. До неї підійшла місцева 9-річна дівчинка Ола і заходилася відбирати м’яч. Через це дівчатка поконфліктували. Ола кинула м’яч через паркан у кущі і пішла, а Софія залишилася на вулиці і намагалася його дістати.
За кілька хвилин дівчинка повернулася зі старшим 11-річним братом Кубою та його 14-річним другом Ігорем.
«Ігор Олі дав знак, і та почала бити Софію. Моя донька почала втікати і намагалася перелізти через невеличкий паркан поруч. Вони втрьох почали її стягувати, а Ігор почав її бити молотком по ногах, по животі і по ребрах. Нам дуже пощастило, що він не потрапив їй у голову», – розповідає мама дівчинки.
Далі підлітків щось злякало і вони втекли, а побита Софійка повернулася додому і сховалася у своїй кімнаті.
Вже трохи згодом дівчинка таки зізналася мамі, що її побили молотком. Шокована Ірина одразу зателефонувала до екстреної служби 112, щоб викликали поліцію та медиків. Правоохоронці та працівники швидкої склали протоколи, а батьків скерували до амбулаторії, щоб зняли побої. Медичні висновки батьки Соні потім віднесли до поліції, і їх долучили до справи.Жінка говорить, що розшукати кривдника доньки було нескладно, оскільки вони живуть в одному будинку. Вона разом із поліцією пішла до батьків хлопчика.
«Я бачила молоток, який лежав на столі і яким він побив мою дитину. Він розповідав поліції, як все було, я була в шоковому стані й не дуже слухала, що він говорив. Єдине, що різонуло – це те, що він змовчав про молоток. Коли я акцентувала на цьому увагу, він заперечував, що бив Софію молотком, говорив, що просто поштовхав», – говорить жінка.Зі слів Ірини, наступного дня вони поїхали до служби захисту у справах дітей зі зверненням, щоб фахівці перевірили підлітка-кривдника на психічний стан. Жінка говорить, що не бажала, щоб його судили, а лише щоб винесли адміністративне покарання, навіть хотіла написати відповідну заяву, але це було до розмови з татом хлопця. Після неї жінка зрозуміла, що підліток може вчинити згодом щось жахливе, оскільки батьки в тому, що відбулося, його провини не вбачають і навіть не намагалися з’ясувати, що насправді сталося.
«Тато Ігора при мені зателефонував власникові житла, яке ми орендуємо, і сказав, що ми створюємо йому проблеми. Мовляв, це ми самі побили молотком свою дитину і хочемо звернути на його сина. Назвав мене «шизанутою наркоманкою», що ми «ї*бані українці» і хочемо від нього грошей. Моя родина достатньо заробляє, щоб винаймати трикімнатне житло і ні від кого не залежати, його гроші мені не потрібні, я хочу справедливості», – говорить Ірина.
Зараз жінка записала свою доньку до дитячого психолога, а також знайшла адвоката, щоб дати далі хід справі про побиття її дитини.
«Це не перший випадок, коли цей підліток займає дітей. Я з’ясувала, що вже були випадки, коли він застосовує насильство до інших дітей, загалом обирає молодших від себе. Найменший вік дитини, яку він штовхав, дівчинка 4 років», – каже Ірина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.