У поліції не побачили криміналу в діях викритого лучанином педофіла
![](/resize/450x337/r/files/news/2019/03-13/264625/11035_963.jpg)
Лучанин більше місяця спілкувався з потенційним педофілом з Рівного, видаючи себе за 14-річну дівчину. Після інтимних пропозицій з боку чоловіка лучанин заявив у поліцію Рівненської області, проте там йому відповіли, що відомостей про вчинення кримінального правопорушення недостатньо.
Про це у Фейсбуці повідомив Ілля Токаренко.
З його слів, на імовірного педофіла він натрапив у соцмережі. Одразу повідомив рівненську поліцію, яка перевіряла номери телефонів, а Ілля тим часом переписувався з ним, а його дружина спілкувалася телефоном, видаючи себе за 14-річну дівчину.
Чоловік розпитував, чи є в неї батьки, а згодом висловлював інтимні бажання, зокрема пропонував одягти коротку спідницю, поїхати з ним у баню.
Натомість у поліції, здійснивши перевірку, заявили, що «не отримали достатньо відомостей, які б вказували на наявність події кримінального правопорушення».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у Фейсбуці повідомив Ілля Токаренко.
З його слів, на імовірного педофіла він натрапив у соцмережі. Одразу повідомив рівненську поліцію, яка перевіряла номери телефонів, а Ілля тим часом переписувався з ним, а його дружина спілкувалася телефоном, видаючи себе за 14-річну дівчину.
Чоловік розпитував, чи є в неї батьки, а згодом висловлював інтимні бажання, зокрема пропонував одягти коротку спідницю, поїхати з ним у баню.
Натомість у поліції, здійснивши перевірку, заявили, що «не отримали достатньо відомостей, які б вказували на наявність події кримінального правопорушення».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722580040)
Патріотка
Показати IP
14 Березня 2019 00:57
Коли до влади і інших структур, які регулюють життя суспільства прийдуть справжні патріоти, які справедливо, неупереджено і згідно загально прийнятого людського закону будуть карати виних у тих чи інших правопорушеннях. Громадяни будьте свідомими до своїх нащадків.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722580040)
Коза
Показати IP
15 Березня 2019 08:35
Писати можна багато. Людина поки протиправного нічого не вчинила. Все правильно поліція відписала. В більшості випадків педофіли це не якісь сторонні з інтернету, а близькі люди - родичі, сусіди. Ось що страшно.
Сирський вручив нагороду командиру волинської 100-ї механізованої бригади, яка воює на сході
Сьогодні 08:57
Сьогодні 08:57
На 58-му році життя помер волинський футбольний тренер
Сьогодні 08:24
Сьогодні 08:24
У шести громадах Волині відтепер є консультанти Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.