У пам'ять про загиблих заради миру у Луцьку презентували концерт
Пам'ять про перемогу робить українців сильнішими і є запорукою нової перемоги над окупантами: військові, народні та танцювальні пісні лунали у рамках концерту, приуроченого до річниці перемоги над нацизмом у Європі.
Концерт, присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом, відбувся 9 травня у центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.
72-гу річницю дня, який ніколи не буде стертим з пам’яті нашого народу, 9 травня 1945 року, дати, яка проголосила визволення рідної землі від нацистських загарбників та завершення Другої світової війни, відзначили святковим концертом. Лучанам нагадали: як 72 роки тому наші діди та прадіди відстоювали рідну землю, так і нині на сході України наші воїни борються за честь, славу, гідність та незалежність України. Ведучі заходу наголосили, що той хто захищає рідну землю, завжди перемагає, а пам'ять про перемогу робить нас сильнішими і є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні. Лучан закликали шанувати світлу пам'ять усіх, хто загинув заради миру в Україні, єднатися заради перемоги, миру та процвітання України. Ветеранам, які пройшли важкий та довгий шлях заради майбутнього України, зичили міцного здоров’я та добробуту.
Розпочав концерт виступ духового оркестру військової частини №1141 Нацгвардії (військовий диригент – майор Віктор Лучинець). Музиканти виконали українські народні мелодії, пісні, присвячені перемозі та танцювальні композиції. Під час виконання вальсу у танок пустилися дехто з глядачів.
Прикладом звитяги, честі та патріотизму назвали учасників аматорського хору ветеранів війни та праці «Подвиг» (керівник – Оксана Джига), які виступили наступними.
Окрім виконавців поважного вік, публіку тішили виступами і наймолодші співаки - вокальний ансамбль «Співаночка» Луцької музичної школи №1.
Попри доволі несприятливі погодні умови, лучани, ховаючись від дощу під парасолями, продовжували підтримувати виконавців оплесками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Концерт, присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом, відбувся 9 травня у центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.
72-гу річницю дня, який ніколи не буде стертим з пам’яті нашого народу, 9 травня 1945 року, дати, яка проголосила визволення рідної землі від нацистських загарбників та завершення Другої світової війни, відзначили святковим концертом. Лучанам нагадали: як 72 роки тому наші діди та прадіди відстоювали рідну землю, так і нині на сході України наші воїни борються за честь, славу, гідність та незалежність України. Ведучі заходу наголосили, що той хто захищає рідну землю, завжди перемагає, а пам'ять про перемогу робить нас сильнішими і є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні. Лучан закликали шанувати світлу пам'ять усіх, хто загинув заради миру в Україні, єднатися заради перемоги, миру та процвітання України. Ветеранам, які пройшли важкий та довгий шлях заради майбутнього України, зичили міцного здоров’я та добробуту.
Розпочав концерт виступ духового оркестру військової частини №1141 Нацгвардії (військовий диригент – майор Віктор Лучинець). Музиканти виконали українські народні мелодії, пісні, присвячені перемозі та танцювальні композиції. Під час виконання вальсу у танок пустилися дехто з глядачів.
Прикладом звитяги, честі та патріотизму назвали учасників аматорського хору ветеранів війни та праці «Подвиг» (керівник – Оксана Джига), які виступили наступними.
Окрім виконавців поважного вік, публіку тішили виступами і наймолодші співаки - вокальний ансамбль «Співаночка» Луцької музичної школи №1.
Попри доволі несприятливі погодні умови, лучани, ховаючись від дощу під парасолями, продовжували підтримувати виконавців оплесками.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Застряють по 20 разів на день: мешканці мікрорайону Луцька скаржаться на роботу ліфтів
Сьогодні 21:22
Сьогодні 21:22
Лікування без страху: у Луцьку для дітей, хворих на туберкульоз, відкрили багатоцільову ресурсну кімнату
Сьогодні 21:02
Сьогодні 21:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 24 липня
Сьогодні 20:43
Сьогодні 20:43
ЗСУ пошкодили російський паром «Славянин» у порту «Кавказ»
Сьогодні 20:24
Сьогодні 20:24
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.