У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Панчишиним
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/05-22/339370/283332292_331967572454870_8212416231099710784_n.jpg)
22 травня Нововолинська громада провела в останню путь військового Сергія Панчишина.
Із загиблим захисником України попрощалися у Свято-Духівському соборі Нововолинська. Про це повідомив міський голова Нововолинська Борис Карпус у Фейсбуці.
«Складно знайти слова, щоб втішити рідних покійного, складно висловити біль утрати відважних синів та дочок України. Хай буде вічною пам‘ять про кожного Героя, який поклав життя на вівтар війни. Ми ніколи не пробачимо ворогові відібраних життів наших співвітчизників. Слава Україні! Вічна слава її Героям!» – йдеться в дописі.
Про смерть військового стало відомо 20 травня.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині загиблого. Вічна пам’ять і слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Із загиблим захисником України попрощалися у Свято-Духівському соборі Нововолинська. Про це повідомив міський голова Нововолинська Борис Карпус у Фейсбуці.
«Складно знайти слова, щоб втішити рідних покійного, складно висловити біль утрати відважних синів та дочок України. Хай буде вічною пам‘ять про кожного Героя, який поклав життя на вівтар війни. Ми ніколи не пробачимо ворогові відібраних життів наших співвітчизників. Слава Україні! Вічна слава її Героям!» – йдеться в дописі.
Про смерть військового стало відомо 20 травня.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині загиблого. Вічна пам’ять і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Наїхала на куму, яка тепер нерухома: волинянка заперечувала п'яне водіння, щоб не сидіти 4 роки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:15
На війні загинув Захисник з Камінь-Каширщини Василь Логвинюк
Сьогодні 20:57
Сьогодні 20:57
Втік до Польщі: волинянина судили за ДТП, у якій неповнолітня дівчина отримала інвалідність
Сьогодні 19:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:45
Два золота, срібло та акредитація на Олімпійські ігри: волиняни вдало виступили на чемпіонаті України з велоспорту
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Україна та Словенія підписали безпекову угоду
Сьогодні 18:33
Сьогодні 18:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.