USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.60 10.75

У новорічну ніч Вакарчук виступить на вечірці горілчаного короля з РФ за €220 тис.

24 Грудня 2021 20:14
Стало відомо, що фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук у новорічну ніч 31 грудня виступатиме на закритій вечірці в Юрмалі.

Приватний захід пройде на латвійському курорті, а саме вдома у російського мільярдера Юрія Шефлера, пише «Країна».

Шефлер – власник групи «SPI International», одного з найбільших виробників горілки. Його найвідоміший продукт – легендарна «Столична». Довгий час він перебував у складних відносинах із російською владою, яка з ним судилася за горілчані бренди. Проти самого Шефлера порушили кримінальні справи, він виїхав за кордон і був оголошений у розшук. Але у 2018 році потрапив під амністію, справи закрили, а розшук скасували.

Мільярдер входить до рейтингів найбагатших людей РФ з капіталом 1,6 млрд доларів.

Шефлер не пошкодував для іменитого українського гурту солідний гонорар. Як кажуть джерела видання, він складе €220 000.

Також кажуть, що до організації вечірки причетна відома модель «Міс Росія» та «Міс Світу-2008» Ксенія Суханова. Її бачили в Юрмалі в компанії Шефлера на дні народження Ігоря Крутого, після чого поповзли чутки про роман красуні та горілчаного короля.
Зазначимо, що Вакарчук отримає найбільший гонорар серед українських зірок за виступ у новорічну ніч.

Вакарчуку не вперше виступати на заходах у російських олігархів. У вересні 2015 року, наприклад, він виступив на вечірці у Монако у власника компанії Beluga Group Олександра Мечетіна. А новий 2015 рік зустрічав на «російській вечірці» у Майямі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 24 Грудня 2021 20:19
бабло переможе зло
Святослав Показати IP 24 Грудня 2021 20:21
Слава Україні. Я не здамся без бою
Дідо до Святослав Показати IP 24 Грудня 2021 20:38
Але за трохи більше грошей можна й здатися
123 Показати IP 24 Грудня 2021 20:55
Він так хоче розорити олігархів РАСЄЇ
Мойша. Показати IP 24 Грудня 2021 21:09
Для мене вiн уже не спiвак,а ПОТВОРА ,ПРОДАЖНА .!!!!
Кругом обман Показати IP 24 Грудня 2021 21:10
Вброс на вентилятор. Мільярдер швидше воскресить Круга, ніж запросить картавого бандерівця.
патриот Показати IP 24 Грудня 2021 21:13
а как лохов разводил))))
Любі свині Показати IP 24 Грудня 2021 21:19
Патріот, йопт…
Гоцул Показати IP 24 Грудня 2021 22:32
Бабки не пахнуть ...
Дідо до Гоцул Показати IP 24 Грудня 2021 23:24
За правильну кількість грошей кожен з українців продається. Натура така. Століттями.
Окк до Дідо Показати IP 25 Грудня 2021 23:06
...не суди по собі!
Дідо до Окк Показати IP 27 Грудня 2021 17:07
І в тебе теж є ціна, правда трохи більша ніж в середньостатистичного українця.
Анонім Показати IP 25 Грудня 2021 08:13
Быдлюк сраный
111 Показати IP 25 Грудня 2021 10:17
Ніколи не подобався ні він сам, а ні його репертуар.Популярність здобув, бо стало модно слухати Океан Ельзи. Є кілька пісень, що дійсно гарні, все інше таке щось.Весь його патріотизм проявився в приховуванні доходів щоб не сплачувати податки. Банальний лицемір, котрому чомусь як завжди повірили
олександр Показати IP 25 Грудня 2021 10:21
барани, він виступає в Латвії а не в кацапії, а ви платите кацапам за газ за світло за бензин і так дальше, якщо такі шароварні патріоти то відмовтесь від цього а не смердіть своєю тупістю
Володимир до олександр Показати IP 25 Грудня 2021 13:01
Я би додав, що Святослав співає для людини, яка була в складних стосунках з окупантами. Тому ворог мого ворога - це мій друг.
Анонім Показати IP 25 Грудня 2021 11:03
Варто зазначити, що це Датвія і варто зазначити, що 40% гонорарів він віддає на благодійність і на армію.
111 до Анонім Показати IP 25 Грудня 2021 11:31
Гонорарів офіційних, чи прихованих?! Звісно ж з офіційних)))Втім, звідки така інформація, чим це підтверджується.
анонім Показати IP 25 Грудня 2021 16:32
ото зрада так зрада
Антифейк Показати IP 25 Грудня 2021 17:01
Жодного концерту Океан Ельзи давати на новий рік не буде, офіційно заявлено на їхній сторінці А новини тут типічна брехня
123 Показати IP 25 Грудня 2021 21:08
пам'ятаю, в 2014 газета "Сім'я і дім" робила в'ю з вакарчуком. І загаловок такий типу пафосний: "Я готовий піти на фронт. Військовий квиток маю". Вже тоді було ясно, що це - пустий балабол. Як і "журналісти", яке це публікували. Хто казав правду, того з нами немає (Кузьма)
Серж Показати IP 25 Грудня 2021 21:10
Що рознилися? Це не його війна. Йому можна. В країні, де президент - клоун, то можна все. Не слухаю вакончука з 2015 року, а якщо ччую, то перемикаю радіо
Просто до Серж Показати IP 26 Грудня 2021 08:51
Саме більш піднявся цей якраз за шоколадного "недоуправління".
Шарій Показати IP 26 Грудня 2021 09:57
Фейк оказався
Ага до Шарій Показати IP 26 Грудня 2021 14:23
Фейк став фейком,коли великий патріот почув і побачив ,як реагують люди на його любов до грошей.