USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.40 41.80
  • PLN 10.34 10.60

У Нью-Йорку побили 65-річного продавця хот-догів через відмову замінити прапор США прапором ЛГБТ

5 Липня 2021 16:29
У Нью-Йорку в день Прайду побили 65-річного продавця хот-догів, після того, як він відмовився замінити прапор США прапором ЛГБТ.

Про це з посиланням на слова вуличного торгівця пише York Post, повідомляє Страна.

Інцидент стався 28 червня, в день «Маршу гордості» (День Прайду) у Вашингтон-сквер-парк. Там проходила демонстрація представників секс-меншин. Єгипетський іммігрант, пенсіонер Надер Хассанін торгував хот-догами.

У якийсь момент до нього підійшла жінка і зірвала з його візка американський прапор. За словами продавця, вона зажадала, щоб він замінив прапор США райдужним, однак він відмовився. Після цього натовп накинувся на пенсіонера. Йому пробили голову, зламали ніс і бризнули гострим соусом в очі.

«У мене зламаний ніс. Кажуть, мені може знадобитися операція», – сказав він, додавши, що коли побачив кров у капелюсі і кровотечу з носа, подумав, що помре.

Пізніше правоохоронці затримали вісім людей, які напали на Хассаніна, а його відправили в лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Внук Показати IP 5 Липня 2021 16:39
тих елгебете відправити на безлюдний острів і хай там створюють своє суспільство
Анонім Показати IP 5 Липня 2021 16:47
Це демократія яку ми вибороли на майдані)
О! до Анонім Показати IP 5 Липня 2021 17:28
Ви трішки в неадекваті. У вас повна каша в голові, просто полежіть, відпочиньте. А ваші іудині копійки за в.сери в інеті, вам і так заплатять.
Анонім до О! Показати IP 5 Липня 2021 20:23
А шо? Правда в очі ріже? Будьте толерантні. Ви ж відстояли європейські цінності. Тепер пожинайте плоди демократії)))
О! до Анонім Показати IP 5 Липня 2021 23:03
Ну ви точно в неадекваті. Виговор вашому лікарю ... недопрацьовує...
Правда до Анонім Показати IP 5 Липня 2021 23:20
Правда в тому, що багато людей йде для прикладу в торговий центр. Одні купують їжу, інші одяг, а в деяких в одному місці зуд, і вони купують фалоімітатор. Так от ви й вибираєте той фалоімітатор. А на інших свої збочені думки хочете перекинути.
Отакаправда до Правда Показати IP 6 Липня 2021 11:20
У Києві на Атласі артист Melovin додав хайпа і західних цінностей, які ми заслужили. Він поцілувався з дівчиною, потім з хлопцем і дістав прапор ЛГБТ-спільноти.
Правда до Отакаправда Показати IP 6 Липня 2021 13:06
Д*вбо*оби завжди були й будуть, тільки от для чого ви туди йдете, та свій шлях приписуєте іншим?
О! до Отакаправда Показати IP 6 Липня 2021 13:07
От нібито ви поважна старша людина совєцької закалки, а так уважно стежите за нетрадиційно орієнтованими хлопчиками ... Щось з вами не так, шановний, щось не так.
Крук Показати IP 5 Липня 2021 16:50
Мені цікаво, чого "прайд"? Чого не табун, отара чи стадо?
CoBa Показати IP 5 Липня 2021 17:05
ми йдемо в європу, мусимо і у себе приймати і зрозуміти лгбт
Ха ха ха до CoBa Показати IP 5 Липня 2021 17:29
Ви куда йдете, з землянки під Ерзанью?
CoBa до Ха ха ха Показати IP 5 Липня 2021 17:55
Ви ж в Європу йдете, а там толерантність до цих осіб, треба буде змінювати свій свотогляд, у них там чоловіки напівголі у шкірі по центральних вулицях повзають, і ми як Європа маємо навіть перегнати їх щоб довести що ми європейці і варті бути серед європейських народів!
Ха ха ха до CoBa Показати IP 5 Липня 2021 18:57
Не знаю куда йдете "ви" і вам подібні, але в голові у вас одні напівголі чоловіки. Сходіть до психіатра, чи що...
CoBa до Ха ха ха Показати IP 5 Липня 2021 19:27
Ви проти європейських цінностей? Ви напевно кацап, бо кожен українець який бачить україну у складі Євросоюзу розуміє що треба поважати людей нетрадіційної орієнтації і всіляко підтримувати їхні збочення! Бо це по-європейськи! А ми ж не темний народ як московія, ми справшні європейці, доженемо і переженемо! Даєш прайд рік в Україні!
Ха ха ха до CoBa Показати IP 6 Липня 2021 13:08
Європейські цінності і той брєд що у вас в голові, то як небо і земля (у вашому випадку нечистоти). А я просто за те, що б вам і вам подібним вчасно давали заспокійливе, бо вас понесло.
Бам до CoBa Показати IP 5 Липня 2021 17:30
Вами обурівають збочені думки, і ви місця собі не знаходите?
ЛГБТ до Бам Показати IP 5 Липня 2021 19:33
Так, хочемо як в Європі голяка по Волі, маємо право!
Айболит до CoBa Показати IP 5 Липня 2021 17:33
Яке розуміти, Яке приймати і кого ....на острів Лесбос усіх ....і хай собі тусуються....
Анонім Показати IP 5 Липня 2021 19:39
Нехай одужує чоловік. А тих, хто напав, покарати.
Євросоюз Показати IP 5 Липня 2021 19:40
Цікаво почути думку посольства штатів у Києві. Вони ж аж пищать, просуваючи і пропагуючи в Україні цю тему.