USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.20 41.70
  • PLN 10.77 10.92

У німецькій бібліотеці знайшли раніше невідомий музичний твір Моцарта

21 Вересня 2024 00:17
У бібліотеці в Німеччині знайшли раніше невідомий музичний твір, що його створив Вольфганг Амадей Моцарт, імовірно, у підлітковому віці.

Про це повідомляє Бабель із посиланням на The Guardian.

Твір датовано серединою – кінцем 1760-х років і складається із семи мініатюрних частин для струнного тріо тривалістю близько 12 хвилин.

Дослідники виявили його у міській музичній бібліотеці Лейпцига під час укладання останнього видання каталогу Кехеля – остаточного архіву музичних творів Моцарта.

Читати ще: Мистецтвознавці знайшли невідомі раніше картини Рембрандта вартістю $6-10 мільйонів

За словами дослідників, нещодавно знайдений рукопис писав не сам Моцарт – його вважають копією, створеною приблизно в 1780 році.
У каталозі Кехеля твір має назву Ganz kleine Nachtmusik. Зазначено, що він «зберігся в єдиному джерелі», а вказівка автора в ньому свідчить, що Моцарт написав цей твір ще до першої поїздки в Італію у 1769 році.

Читати ще: У бельгійському абатстві реставратори виявили фрески XIII століття

Композицію виконало струнне тріо на презентації нового каталогу Кехеля в австрійському місті Зальцбург. А її прем’єра в Німеччині відбудеться у суботу в Лейпцизькій опері.

Моцарт, народжений у 1756 році, був вундеркіндом і почав писати композиції в дуже ранньому віці під керівництвом батька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 2
Лучанка Показати IP 21 Вересня 2024 09:51
Пенсіонери України в шоці
ОДІН Показати IP 21 Вересня 2024 10:12
Гімн УКРАЇНИ.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus