У нічній ДТП за участю трьох авто у Луцьку постраждала жінка. Подробиці
![](/resize/450x337/r/files/news/2020/05-27/293089/1w.jpg)
У нічній дорожньо-транспортній пригоді, що трапилася 26 травня близько 23:00 годин на проспекті Соборності у Луцьку, травмувалася 56-річна пасажирка одного із транспортних засобів.
Про це Інформаційному агентству Волиснькі Новини повідомили у секторі комунікації ГУНП у Волинській області.
Нагадаємо, слизька дорога та недотримання безпечної дистанції стали причиною зіткнення трьох автомобілів у Луцьку.
«Під час ДТП, що трапилася близько 23:00 години 26 травня на проспекті Соборності, зіткнулися три автомобілі марки Audi A6, Volkswagen Golf та Ford Scorpio. Згідно з попередньою інформацією, водій Ford Scorpio в’їхав у Volkswagen, а той, своєю чергою, у Audi A6. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 56-річна пасажирка Volkswagen отримала тілесні ушкодження. Її доставили у лікарню, де їй надали невідкладну допомогу. Від госпіталізації жінка відмовилась. За фактом ДТП відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 ККУ «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». В ході слідства будуть установлені всі обставини автопригоди», - розповіли у пресслужбі поліції.
Окрім того, зі слів очевидців ДТП, водій автомобіля Ford Scorpio був з видимими ознаками алкогольного сп’яніння.
На це у секторі комунікації поліції відповіли, що усі учасники дорожньо-транспортної пригоди були скеровані до Волинського обласного наркологічного диспансеру для проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння. Про результати експертизи пообіцяли повідомити згодом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волиснькі Новини повідомили у секторі комунікації ГУНП у Волинській області.
Нагадаємо, слизька дорога та недотримання безпечної дистанції стали причиною зіткнення трьох автомобілів у Луцьку.
«Під час ДТП, що трапилася близько 23:00 години 26 травня на проспекті Соборності, зіткнулися три автомобілі марки Audi A6, Volkswagen Golf та Ford Scorpio. Згідно з попередньою інформацією, водій Ford Scorpio в’їхав у Volkswagen, а той, своєю чергою, у Audi A6. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 56-річна пасажирка Volkswagen отримала тілесні ушкодження. Її доставили у лікарню, де їй надали невідкладну допомогу. Від госпіталізації жінка відмовилась. За фактом ДТП відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 ККУ «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». В ході слідства будуть установлені всі обставини автопригоди», - розповіли у пресслужбі поліції.
Окрім того, зі слів очевидців ДТП, водій автомобіля Ford Scorpio був з видимими ознаками алкогольного сп’яніння.
На це у секторі комунікації поліції відповіли, що усі учасники дорожньо-транспортної пригоди були скеровані до Волинського обласного наркологічного диспансеру для проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння. Про результати експертизи пообіцяли повідомити згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У 2025 році Путіну доведеться зупинити війну або провести нову мобілізацію, – Буданов
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
«Схуд на 10 кг»: волинські пожежники повернулися з Донеччини
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
У 9 справах з 10 українські суди скасовують штрафи від ТЦК
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Рідним загиблого на війні поліцейського з Волині Володимира Степашука вручили його посмертну нагороду
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Прорив у Курській області: чим така важлива Суджа, де тривають бої, та реакція Путіна
Сьогодні 18:12
Сьогодні 18:12
У Раді запропонували мобілізувати правоохоронців, які перебувають на пенсії після 40 років
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Користь для здоров'я і харчова цінність болгарського перцю
Сьогодні 17:01
Сьогодні 17:01
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.