USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.20 41.60
  • PLN 10.46 10.64

Сьогодні через планові роботи одночасно знеструмлять значну частину Луцька

27 Листопада 2022 09:10
Завтра з 14:00 до 16:00 буде планово знеструмлено значну частину Луцька.

Про це інформує «Волиньобленерго».

«Для проведення робіт «Волиньобленерго» з 14:00 до 16:00 одночасно припинить електропостачання 33-го, 40-го та 55-го мікрорайонів міста. Зазначені заходи спрямовані на підвищення надійності та безперебійності електропостачання споживачів. Просимо лучан зберігати спокій, не поширювати неперевірену інформацію та підтримувати одне одного», – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 26 Листопада 2022 20:58
чому вимикаєтк одним і тмм ж з 16год.до 22год. Вже 3-й день?
Шок Показати IP 26 Листопада 2022 21:00
Це найбрехливіша та жорстока фірма, побачите, графік знову не буде правдивий! Вони вмисне наносять страждання лучанам! Ми готові терпіти, хай відключають, на довго, але хай пишуть правдивий графік!
Анонім до Шок Показати IP 27 Листопада 2022 19:10
Після шоку можна вкакатись.
Зновy? Показати IP 26 Листопада 2022 21:48
А коли вже нарешті в "Царському селі" відключите?
Ольга Показати IP 27 Листопада 2022 01:06
Вимагаємо правдиві графіки відключень!!!! Ми готові чекати , але нам теж потрібно знати точний час відключень!!!! У нас діти маленькі, хворі пенсіонери!!!!!
11 Показати IP 27 Листопада 2022 11:09
Закрийтеся і сидіть тихенько, якщо виключають значить так потрібно!!!!! Ви не бачите що робиться в Україні????? Нам порівняно з нашими хлопцями на передку немає на що жалітися!! Радійте, що взагалі хоть якесь світло є!!
Кіт Показати IP 27 Листопада 2022 12:10
От народ, що ж ви за люди, а чого там, а не в мене, коли ж ви вже згуртуєтесь і перестанете заглядати в чуже, раз вілключають, значить так треба, аби не обстрілювали, а ми потерпимо.
Швагро Показати IP 27 Листопада 2022 13:08
Тю, дві години із попередженням... У мене с середи світло по 3 години через 4-5 (в пятницю не було з 10:30 до 14:30 і з 17:30 до 22:30, а в суботу з 07:30 до 10:30 та з 16:30 до 20:30), а на сусідніх вулицях не виключають взагалі. І обєктів ніяких там немає
Ууу Показати IP 27 Листопада 2022 16:45
16 45 33тій без світла, мабуть ті дві обіцяні години ще не пройшли
ветфельдшер Показати IP 27 Листопада 2022 17:01
Більше дітей буде народжуватись. Менше світла - більше сексу. Це - для підняття настрою. А якщо серйозно, то багато коментаторів не розуміють, що в державі війна. Дятли!!!
Дикий до ветфельдшер Показати IP 27 Листопада 2022 17:08
У нетрадиційних як ти не народжуються діти!
ветфельдшер до диког до Дикий Показати IP 27 Листопада 2022 18:11
Твій нік говорить сам за себе. Один до одного. Дякую за відвертість.
Толік Показати IP 27 Листопада 2022 17:59
Вже 18 година. Йшла третя друга година відключення. Брихуни
Ууу до Толік Показати IP 27 Листопада 2022 18:31
Вимкнули в 14 05, зараз 18 30, вже 5та друга година)))