У найбільшому університеті Волині визначили найкращих студентів та молодих науковців. Фото
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/05-18/339127/IMG_9705.jpg)
У Волинському національному університеті імені Лесі Українки визначили переможців загальноуніверситетських конкурсів, зокрема кращого студента-науковця, молодого вченого та молодого програміста.
Дипломи переможцям вручили під час XVІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень».
У номінації «Кращий студент-науковець ВНУ» дипломи вручали лише студентам факультету економіки та управління. Зокрема диплом І ступеня отримала студентка четвертого курсу Андріана Плоскіна, диплом ІІ ступеня – студентка четвертого курсу Зоряна Гаврилюк, а диплом ІІІ ступеня вручили студенту п’ятого курсу Івану Більо.
Натомість у номінації «Кращий молодий науковець ВНУ» диплом І ступеня отримала кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та клінічної психології Наталія Коструба, диплом ІІ ступеня вручили кандидату географічних наук, доценту кафедри економічної та соціальної географії Геннадію Голубу, диплом ІІ ступеня – кандидату економічних наук, доценту кафедри фінансів Софії Теслюк.
Також дипломи вручили і в номінації «Молодий програміст». Диплом І ступеня отримав студент четвертого курсу факультету інформаційних технологій та математики Андрій Ступінь, диплом ІІ ступеня – студент третього курсу факультету інформаційних технологій та математики Максим Олексюк, диплом ІІІ ступеня – студент 4 курсу факультету інформаційних технологій та математики Дмитро Дьячек.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Дипломи переможцям вручили під час XVІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень».
У номінації «Кращий студент-науковець ВНУ» дипломи вручали лише студентам факультету економіки та управління. Зокрема диплом І ступеня отримала студентка четвертого курсу Андріана Плоскіна, диплом ІІ ступеня – студентка четвертого курсу Зоряна Гаврилюк, а диплом ІІІ ступеня вручили студенту п’ятого курсу Івану Більо.
Натомість у номінації «Кращий молодий науковець ВНУ» диплом І ступеня отримала кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та клінічної психології Наталія Коструба, диплом ІІ ступеня вручили кандидату географічних наук, доценту кафедри економічної та соціальної географії Геннадію Голубу, диплом ІІ ступеня – кандидату економічних наук, доценту кафедри фінансів Софії Теслюк.
Також дипломи вручили і в номінації «Молодий програміст». Диплом І ступеня отримав студент четвертого курсу факультету інформаційних технологій та математики Андрій Ступінь, диплом ІІ ступеня – студент третього курсу факультету інформаційних технологій та математики Максим Олексюк, диплом ІІІ ступеня – студент 4 курсу факультету інформаційних технологій та математики Дмитро Дьячек.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721258787)
Ольга
Показати IP
19 Травня 2022 06:40
Вуз, де багато хабарників і злодіїв.
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.