У національних кольорах: в Ковелі урочисто відкрили головну ялинку громади
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/12-20/352557/20221219_153908.jpg)
19 грудня у Ковелі урочисто відкрили головну ялинку громади.
Цьогоріч героїню новорічних свят, яка росте поряд з Палацом учнівської молоді, задекорували прикрасами в патріотичних кольорах, більшість з яких виготовила молодь власноруч. Поряд – садиба святого Миколая. Малеча може з ним поспілкуватися, розповісти про бажання й отримати солодкий подарунок. Про це повідомили в Ковельській міській раді.
Незважаючи на мороз, чимало дорослих і дітей зібралися на святкове відкриття ялинки. Усі зігрівались під веселі різдвяні мелодії, із задоволенням співали, танцювали, фотографувалися.Читати ще: «Дякуємо головним меценатам нашого свята – ЗСУ»: у Луцьку презентували ялинки незламності. Фоторепортаж
«Дуже важливо, щоб наша малеча відчувала, що сьогодні свято, що на них чекають сюрпризи. Саме тому ми прибрали ялинку, облаштували садибу святого Миколая. А до нашої нової ялинки, яка так полюбилась усім торік,
неодмінно повернемося після Перемоги, до якої ми сьогодні стали на один день ближче», – привітав усіх міський голова Ігор Чайка.Про хороший настрій для ковельчан подбали мистецькі колективи міста: ансамблі народного танцю «Дзвіночок» та «Барвінок», вокально-інструментальний ансамбль «Барви», колективи студій естрадного співу «Нові таланти» і «Надія», театральна студія «10 ряд 10 місце» та ведучі Наталія Гончар і Анастасія Данилюк.
На завершення ковельчани разом з Миколаєм подякували нашим військовим за можливість зустрітися, побажали миру Україні та Перемоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Цьогоріч героїню новорічних свят, яка росте поряд з Палацом учнівської молоді, задекорували прикрасами в патріотичних кольорах, більшість з яких виготовила молодь власноруч. Поряд – садиба святого Миколая. Малеча може з ним поспілкуватися, розповісти про бажання й отримати солодкий подарунок. Про це повідомили в Ковельській міській раді.
Незважаючи на мороз, чимало дорослих і дітей зібралися на святкове відкриття ялинки. Усі зігрівались під веселі різдвяні мелодії, із задоволенням співали, танцювали, фотографувалися.Читати ще: «Дякуємо головним меценатам нашого свята – ЗСУ»: у Луцьку презентували ялинки незламності. Фоторепортаж
«Дуже важливо, щоб наша малеча відчувала, що сьогодні свято, що на них чекають сюрпризи. Саме тому ми прибрали ялинку, облаштували садибу святого Миколая. А до нашої нової ялинки, яка так полюбилась усім торік,
неодмінно повернемося після Перемоги, до якої ми сьогодні стали на один день ближче», – привітав усіх міський голова Ігор Чайка.Про хороший настрій для ковельчан подбали мистецькі колективи міста: ансамблі народного танцю «Дзвіночок» та «Барвінок», вокально-інструментальний ансамбль «Барви», колективи студій естрадного співу «Нові таланти» і «Надія», театральна студія «10 ряд 10 місце» та ведучі Наталія Гончар і Анастасія Данилюк.
На завершення ковельчани разом з Миколаєм подякували нашим військовим за можливість зустрітися, побажали миру Україні та Перемоги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
25 Липня 2024 22:35
25 Липня 2024 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
25 Липня 2024 22:17
25 Липня 2024 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
25 Липня 2024 21:59
25 Липня 2024 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
25 Липня 2024 21:41
25 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.