USD 41.25 41.55
  • USD 41.25 41.55
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.55

«У нас війна, а не внутрішній конфлікт, не переплутайте!» – ексочільник роти «Світязь» до Сивохи

13 Березня 2020 08:45
Заступник голови Національної поліції, ветеран АТО Олександр Фацевич звернувся до радника секретаря РНБО Сергія Сивохо.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Фацевича у фейсбук.

«Сергію Сивохо!!! Я в минулому командир роти «Світязь». Не підтримую дії радикально налаштованих громадян України щодо Вас. Цим діям Національна поліція надасть правову оцінку.

Але прошу Вас, Сергію!!! Почуйте українців!!! А тим більше ветеранів війни з Росією. У нас війна, а не внутрішній конфлікт!!!

Нічого не переплутайте!!!», – написав заступник голови Нацполіції.


Нагадаємо, Сивоха побили під час презентації Національної платформи примирення. Сам Сивохо під час презентації заявив: "Конфлікт не лише на Донбасі – бурштинова республіка на Волині, гранітна в Житомирській області, є проблеми на Закарпатті". Водночас поліція затримала 15 осіб, причетних до зриву презентації Сивохо платформи примирення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Луцьк Показати IP 13 Березня 2020 09:47
Мало дали
"" до Луцьк Показати IP 13 Березня 2020 11:11
точно,хоч воно так телепнуло ,аж земля здригнулась! і ще щось патякає!
Лучанин до Луцьк Показати IP 13 Березня 2020 12:14
+1000
Волинь Показати IP 13 Березня 2020 10:31
Бурштинова республіка на Волині...яке воно відб**е!!!!
Йван Показати IP 13 Березня 2020 10:59
Фацевічь, це не війна. Війна була в 41-45 рр. Війна - це коли є чіткий ворог, коли весь народ воює або працює на військовий стан, коли не грабується армія, коли зрадники і мародери судяться і караються по законах війського часу, коли лідери держави не вимивають капітали в офшори, очолюють корупцію, ведуть бізнес у ворожій країні і живують за лицемірними стандартами, ну і т.д. Ми при такому режимі вже пожили 5 років і на виборах дали свою оцінку. Настав час переосмислення всього і альтернативних кроків, а не того що, втиралось весь час суспільству. Так що, Фацевічь, це ви нічого не переплутайТЕ!!!
Лучанин до Йван Показати IP 13 Березня 2020 12:17
Від твоєї "виборчої оцінки" не нудить?
Йван до Лучанин Показати IP 13 Березня 2020 12:58
Нудити може хіба що порохобота такого як ти. На щастя адекватні Лучани, яких більшість, були за результатами останніх президентських і парламентських солідарні якраз таки зі мною
Лучанин до Йван Показати IP 13 Березня 2020 18:55
Даже мільйон зелених мух не переконають мене ,що лайно це смачно
Устим Корнелюк до Йван Показати IP 13 Березня 2020 12:19
Коли із ЗРК збивають літаки - це не війна . Коли з градів обстрілюють житлові квартали в Маріуполі - це не війна. Кол 13 000 жертв - це не війна. Це так просто конфлікт -битовуха. То може війна це як атомні бомби ?
Анонім до Устим Корнелюк Показати IP 13 Березня 2020 12:41
Це АТО чи ООС. Ну, а якщо війна, то громадянська
адвокат до Устим Корнелюк Показати IP 13 Березня 2020 14:26
тільки чомусь серед загиблих одні українці...Як з однієї так і з іншої сторони...
Анонім Показати IP 13 Березня 2020 11:07
Заступник голови нацполіції, на який документ ти посилаєшся, коли говориш, що в нас війна?
Герой до Анонім Показати IP 13 Березня 2020 13:47
Закони він не читає! та і героїв "переможців" не судять!
Молодший сержант до Анонім Показати IP 13 Березня 2020 19:01
Закон України《 Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях》. В даному законі прописано, що наша армія проводить заходи по стримуваню та відсічі збройної агресії російської федерації. Але то таке , для тебе і таких як ти то не аргумент.
Анонім до Молодший сержант Показати IP 14 Березня 2020 00:16
В якому документі написано, що Україна оголошує ВІЙНУ Росії????
Молодший сержант до Анонім Показати IP 14 Березня 2020 10:42
Я тобі навів закон де росія має статус агресора та окупанта. В якому наведені заходи та засоби для відсічі агресії. Питання до тебе.Коли буде прийнятий закон в якому, буде прямо прописано війна росії а не відсіч агресії ти візьмеш зброю в руки? Думаю що ні. Всеодно ти напишеш,що для тебе війна ,не така війна. А інші твої однодумці поставлять тобі плюсики під коментом.
Анонім до Молодший сержант Показати IP 15 Березня 2020 16:44
А для таких, як ти ця війна просто бізнес! Всі нормальні люди хочуть миру, крім тих, хто має з війни вигоду для себе!!!
Молодший сержант до Анонім Показати IP 15 Березня 2020 22:02
Дякую за відповідь. Ти підтвердив мою думку . Коли ,не дай Бог, біля твого дому розірветься снаряд, коли життя твоє і твої рідних не буде вартувати і ломаного гроша, тоді ти згадаєш про тих 《бізнесменів》які 《заробляють》 на війні. І до речі , ми теж хочем миру. Миру без втрати держави, але тобі мабуть не зрозуміти цього.
Valentinlet Показати IP 13 Березня 2020 11:26
Сивохо сказал все правильно. Он лучше знает и понимает, и, что важно, не боится говорить правду. А правда не всем нравится.
Небайдужий до Valentinlet Показати IP 13 Березня 2020 12:19
А ну брись за парєбрік
До всіх Показати IP 14 Березня 2020 08:17
Мені дуже цікаво як би заговорили волиняни, коли б російська навала заснувала тут ВНР.... Закрили кордони, дали автомати, заборонили українську мову... А якийсь Сивоха, вибачте, сказав, що тут внутрішній конфлікт... Як Вам таке шановні?