USD 41.40 41.75
  • USD 41.40 41.75
  • EUR 41.50 41.75
  • PLN 9.90 10.20

У Молдові майже 60% українських біженців знайшли роботу

23 Вересня 2024 23:47
За даними опитування та дослідження Міжнародної організації з міграції, близько 60% українських біженців працевлаштувалися в Молдові у 2024 році.

Про це пише Європейська правда з посиланням на TV8.

З працевлаштованих українців 44% отримали постійну роботу, 10% стали тимчасовими або неформальними працівниками і 4% працюють віддалено або мають пасивні джерела доходу, будучи повністю фінансово незалежними.

Згідно з наведеними даними, чоловікам набагато легше знайти роботу. У Молдові змогли працевлаштуватися 82% українців і лише 35% українок. Рівень безробіття серед українських жінок уп'ятеро вищий, ніж серед чоловіків, 49% проти 10%.

Читати ще: Швейцарія спростить працевлаштування українським біженцям

Майже половина українських біженців повідомили, що зіткнулися з проблемами під час пошуку роботи в Молдові. Понад 60% відзначили відсутність можливостей працевлаштування, а 49% назвали проблемою мовний бар'єр. Третьою проблемою назвали відсутність інформації про роботу та умови працевлаштування вимушених переселенців.

Читати ще: Лише 30% українців в Австрії мають роботу

Збір статистки та опитування для дослідження Міжнародна організація з міграції проводила з квітня до червня поточного року. Опитали 1892 респондентів.

Читати ще: У Швеції мігрантам платитимуть $34 000 за виїзд з країни

У березні 2024 року міністр закордонних справ Молдови Міхай Попшой повідомляв, що з початку повномасштабної війни в Україні Молдова прийняла понад 1,4 мільйона українців. Понад 115 тисяч громадян України залишилися в країні, решта поїхали транзитом в інші країни або повернулися в Україну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus