У місті на Волині за майже 600 тис. зроблять дворові доріжки
![](/resize/450x294/r/files/news/2023/03-27/358313/photo_2023-03-27 11.46.09.jpeg)
Управління інфраструктури виконавчого комітету Володимирської міської ради оголосило тендер на поточний ремонт дворових доріжок на вулиці Академіка Глушкова.
Торги тривають на сайті prozorro.gov.ua. Пропозиції від учасників прийматимуть до 5 квітня.
Очікувана вартість робіт становить 579 676 гривень.
За ці кошти планують відремонтувати дворові доріжки на вулиці Академіка Глушкова між житловими будинками 16, 18, 24, 34а, 36а у Володимирі.
Відповідно до технічного завдання, роботи включатимуть монтаж перекриттів із залізобетонних плит, розробку ґрунту, прокладання трубопроводів каналізації, встановлення дощопримача, улаштування покриттів із бруківки, планування площ.
Поточний ремонт дворових доріжок у місті мають закінчити до 30 серпня 2023 року.
Гарантійний термін на виконані роботи становитиме три роки.
Нагадаємо, у Володимирі також запланували поточний ремонт вулиці Богдана Лепкого, капітальний ремонт вулиці Сагайдачного, капітальні ремонт вулиць Мономаха та Просвіти, а також поточні ремонти вулиці Героїв Крут та провулку Вчительського.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Торги тривають на сайті prozorro.gov.ua. Пропозиції від учасників прийматимуть до 5 квітня.
Очікувана вартість робіт становить 579 676 гривень.
За ці кошти планують відремонтувати дворові доріжки на вулиці Академіка Глушкова між житловими будинками 16, 18, 24, 34а, 36а у Володимирі.
Відповідно до технічного завдання, роботи включатимуть монтаж перекриттів із залізобетонних плит, розробку ґрунту, прокладання трубопроводів каналізації, встановлення дощопримача, улаштування покриттів із бруківки, планування площ.
Поточний ремонт дворових доріжок у місті мають закінчити до 30 серпня 2023 року.
Гарантійний термін на виконані роботи становитиме три роки.
Нагадаємо, у Володимирі також запланували поточний ремонт вулиці Богдана Лепкого, капітальний ремонт вулиці Сагайдачного, капітальні ремонт вулиць Мономаха та Просвіти, а також поточні ремонти вулиці Героїв Крут та провулку Вчительського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.