У місті на Волині за 2,5 млн зроблять пішохідну доріжку в парку
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/02-23/356504/4.jpg)
У Камені-Каширському запланували поточний ремонт пішохідної доріжки в центральному парку. На ці роботи спрямують до 2,5 мільйона гривень.
Про це йдеться на сайті державних закупівель prozorro.gov.ua, де торги на відповідні роботи оголосило управління капітального будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунального майна Камінь-Каширської міської ради. Тендерні пропозиції від учасників прийматимуть до 13 березня.
Очікувана вартість робіт становить 2 518 483 гривні.
За ці кошти в центральному парку міста мають провести наступні роботи: демонтаж наявних бетонних плит біля вулиці Шевченка, демонтаж наявних паркових лавок і металевих урн, розбирання покриттів із монолітного бетону біля моста через річку Цир, влаштування покриття з фігурних елементів мощення, влаштування тактильних смуг, встановлення лавок і урн, встановлення дорожніх знаків.
Умови виконання робіт: наявне покриття пішохідної доріжки на ділянці ремонту – плити зі збірного залізобетону шириною 1,8-2 метра, довжина ділянки – 670 метрів.
Поточний ремонт у парку Камені-Каширському мають закінчити до 31 грудня 2024 року.
Гарантія на виконані роботи буде становити три роки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться на сайті державних закупівель prozorro.gov.ua, де торги на відповідні роботи оголосило управління капітального будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунального майна Камінь-Каширської міської ради. Тендерні пропозиції від учасників прийматимуть до 13 березня.
Очікувана вартість робіт становить 2 518 483 гривні.
За ці кошти в центральному парку міста мають провести наступні роботи: демонтаж наявних бетонних плит біля вулиці Шевченка, демонтаж наявних паркових лавок і металевих урн, розбирання покриттів із монолітного бетону біля моста через річку Цир, влаштування покриття з фігурних елементів мощення, влаштування тактильних смуг, встановлення лавок і урн, встановлення дорожніх знаків.
Умови виконання робіт: наявне покриття пішохідної доріжки на ділянці ремонту – плити зі збірного залізобетону шириною 1,8-2 метра, довжина ділянки – 670 метрів.
Поточний ремонт у парку Камені-Каширському мають закінчити до 31 грудня 2024 року.
Гарантія на виконані роботи буде становити три роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині надходження єдиного податку зросли у півтора раза
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Марс приховує запаси рідкої води, що можуть покрити планету
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
Науковці знайшли нову причину раннього старіння: вона пов'язана з батьками й алкоголем
Сьогодні 00:22
Сьогодні 00:22
14 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день каліграфії, запатентовано електричний лічильник
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Нідерландець побив світовий рекорд, пройшовши босоніж майже 3,5 тисячі кілометрів
13 Серпня 2024 23:38
13 Серпня 2024 23:38
В Африці оголосили надзвичайну ситуацію через спалах віспи мавп
13 Серпня 2024 23:18
13 Серпня 2024 23:18
У Литві розкрили схему контрабанди товарів до Росії на суму майже 2 млн євро
13 Серпня 2024 23:00
13 Серпня 2024 23:00
На Волині за тиждень вилучили з водойм понад пів кілометра браконьєрських риболовних сіток
13 Серпня 2024 22:39
13 Серпня 2024 22:39
Росія може оголосити нову хвилю мобілізації через високі втрати на фронті, – Bloomberg
13 Серпня 2024 22:22
13 Серпня 2024 22:22
Волинянин ледь не сів на два роки за купівлю посвідчення водія![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.