У місті на Волині нагородили переможницю конкурсу «Я в безпеці з МВС»
У Володимирі визначили переможницю місцевого дитячого конкурсу малюнку «Я в безпеці з МВС». Нею стала місцева ліцеїстка Емілія Бідзюра.
Про це повідомили у Володимирському відділі поліції.
Нещодавно завершився конкурс дитячого малюнку, оголошений Міністерством внутрішніх справ України. Діти, які брали в ньому участь, мали змогу зобразити безпеку та захист правоохоронців крізь призму свого дитячого сприйняття.
Як зазначається, серед малюнків, талановито виконаних у різних техніках та стилях, обрати переможця було досить важко. Проте увагу всіх працівників поліції, які брали участь у відборі найкращих робіт, привернув малюнок Емілії Бідзюри – учениці 5 класу Володимирського ліцею № 2.
Поліцейські запросили переможницю до Володимирського районного відділу поліції, подякували дівчинці за активну участь у конкурсі, вручили подарунки й привітали з прийдешніми святами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Володимирському відділі поліції.
Нещодавно завершився конкурс дитячого малюнку, оголошений Міністерством внутрішніх справ України. Діти, які брали в ньому участь, мали змогу зобразити безпеку та захист правоохоронців крізь призму свого дитячого сприйняття.
Як зазначається, серед малюнків, талановито виконаних у різних техніках та стилях, обрати переможця було досить важко. Проте увагу всіх працівників поліції, які брали участь у відборі найкращих робіт, привернув малюнок Емілії Бідзюри – учениці 5 класу Володимирського ліцею № 2.
Поліцейські запросили переможницю до Володимирського районного відділу поліції, подякували дівчинці за активну участь у конкурсі, вручили подарунки й привітали з прийдешніми святами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.