У Мінцифри створили карту мародерства окупантів: з іменами військових та отримувачів
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/04-14/336907/image.jpg)
У Мінцифри створили карту, яка показує, куди російські окупанти відправили награбоване з України. Тепер усі можуть побачити імена військових, які крали у мирних українців.
Карту вдалося створити завдяки даним з кур’єрської служби. Саме тої, якою окупанти відправляли додому пральні машинки та одяг, пише 24 канал.
«Після відступу з Київської області, мародери відправляли ці речі з білоруського Мозиря, російських Курська та Железногорська й інших прикордонних міст. На цій карті доступна повна інформація про російську армію мародерів – де вони проживають та куди відправляли награбоване», – розповів міністр Михайло Федоров.
Він додав, що карта оновлюватиметься. З нею можна ознайомитися за посиланням.
Зауважимо, на карті видно, що мародери є мешканцями не лише богом забутих сіл, а й Москви та Санкт-Петербурга. Вага деяких посилок становила кілька тонн. Отримувачами переважно були дружини.
До речі, серед мародерів є рядові солдати, старшини та прапорщики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Карту вдалося створити завдяки даним з кур’єрської служби. Саме тої, якою окупанти відправляли додому пральні машинки та одяг, пише 24 канал.
«Після відступу з Київської області, мародери відправляли ці речі з білоруського Мозиря, російських Курська та Железногорська й інших прикордонних міст. На цій карті доступна повна інформація про російську армію мародерів – де вони проживають та куди відправляли награбоване», – розповів міністр Михайло Федоров.
Він додав, що карта оновлюватиметься. З нею можна ознайомитися за посиланням.
Зауважимо, на карті видно, що мародери є мешканцями не лише богом забутих сіл, а й Москви та Санкт-Петербурга. Вага деяких посилок становила кілька тонн. Отримувачами переважно були дружини.
До речі, серед мародерів є рядові солдати, старшини та прапорщики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Зі стебла можливі чудеса»: волинські майстри заготовляють матеріал для соломоплетіння
Сьогодні 19:49
Сьогодні 19:49
Закінчилася Волинь, а з нею і дорога: чи відремонтують на Рівненщині 11 км міжнародної траси
Сьогодні 19:30
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:30
«Жінка мене підставила, я з війни вернувся»: у Луцьку затримали чоловіка за підпал квартири
Сьогодні 18:51
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:51
Тримався 17 років: українки оновили національний рекорд на юніорському Євро з легкої атлетики, серед них – волинянки
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
У Криму зносять останню українську церкву
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.