USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.70 10.80

У Мінсоцполітики розказали, на яку пенсію можуть розраховувати ФОПи

29 Березня 2021 13:34
Марина Лазебна заявила, що при виході на пенсію ФОПи зможуть розраховувати тільки на мінімальні виплати. Однак і для них буде потрібен певний стаж.

Про це міністерка соціальної політики заявила в інтерв’ю виданню. За словами Лазебної, більшість ФОПів сплачують внески з мінімальної зарплати, тому їхня пенсія буде відповідною, передає «РБК-Україна».

«Більшість ФОПів можуть розраховувати тільки на мінімальну пенсію. Знову ж таки, якщо є стаж. З однієї сторони, ніхто не хоче йти на низькі пенсії, з іншої – ФОПи платять мінімум, просто «купуючи» собі стаж», – заявила Лазебна.

Міністерка додала, що для фізосіб-підприємців накопичувальну пенсійну систему потрібно зробити обов’язковою. Однак уточнила, що наразі в депутатському законопроєкті, з яким працює Мінсоцполітики, йдеться про те, що ФОПи братимуть участь у накопичувальному рівні добровільно.

«Можливо, потрібно було подивитися на досвід інших країн, коли для таких категорій солідарної системи немає, але є обов’язкова накопичувальна. Ми розуміємо, що для ФОПів може бути занадто великим подвійне навантаження», – зазначила глава відомства.

Та додала, що з фізичними особами-підприємцями має бути діалог.

Раніше повідомлялося, що електронний сервіс держпослуг «Дія» планує запустити послугу «Статичний QR», щоб підприємці могли створити QR-код, за допомогою якого клієнти зможуть передавати онлайн цифрову копію документа для підтвердження особи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
73% Показати IP 29 Березня 2021 13:47
Правільно. То барігі, їх надо наказувати. Хай получають копійки, як і ми всі.
ФОП до 73% Показати IP 29 Березня 2021 14:08
Фопи,то і лікарі,і перукарі,і репетитори,і перевізники
Анонім до 73% Показати IP 29 Березня 2021 16:22
типова хохляцька натура
ФОП Показати IP 29 Березня 2021 13:52
Дайте ФОПам працювати спокійно,не приймаючи безглуздих законів,і ми самі забезпечим свою старість!!!!!!!!! Ми ні в кого нічого ніколи не просили А ще визнайте,шановна міністерко,що в пенсійному фонді повна труба
Анонім до ФОП Показати IP 29 Березня 2021 14:15
не дадуть. вiвцi для стрижки тримають, а не для краси
Степ до ФОП Показати IP 29 Березня 2021 14:29
Середня пенсія - це приблизно 35% сер. зарплати. На одного працюючого в Україні припадає 1 пенсіонер. ЄСВ - 22%. Ось Вам і "труба" в пенсійному фонді. Яку пенсію може отримувати пенсіонер, якщо більшість сплачують 1320 грн ЄСВ? З чого платити пенсії інвалідам?
скептик до Степ Показати IP 29 Березня 2021 14:45
наприклад, з тих грошей олігархів, які вони вивезли в офшори, не сплачуючи ЖОДНИХ податків
Анонім до скептик Показати IP 29 Березня 2021 15:57
ворон ворону...)))
Анонім до Степ Показати IP 2 Квітня 2021 20:00
у судді у відставці всі 90% суддівської винагороди для обчислення щомісячного грошового утримання, яка в десятки разів більше за середню зарплату + із коефіцієнтом 1,25, тоді як у решти громадян коефіцієнт 1 (Решение № 90724771, 03.08.2020, Одесский окружной административный суд. Справа № 420/5637/20) Ось саме тому невистачає грошових коштів Пенсійного фонду України...так цей суддя ще і кошти стягнув с Пенсійного фонду за те, що вони намагались оскаржити таку велику пенсію
Фопу до ФОП Показати IP 29 Березня 2021 14:39
А ви і не можете нічого просити, так як є прошарком сусупільства паразитуючого типу.
жаба до Фопу Показати IP 29 Березня 2021 15:51
нехай тебе не давить. ми підприємливі люди. виживемо завжди!!! а от ви?????