У мережу злили листування окупанта: «Я не розумію, навіщо ми прийшли, вбиваємо мирних людей»
У мережі опублікували листування російського окупанта, який прийшов з війною в Україну, з якимось Головчанським.
Судячи з листування, російський військовий перебував у Сумах. Він розповів своєму співрозмовнику, що в армії РФ в Україні величезні втрати, а місцеве населення їм «взагалі не раде».
«Я не знаю, як мені повернутися. Вийшло, що ми просто напали на Україну... Я не знаю, чи повернуся взагалі», – додав він.
Також окупант пише про понад 7 тисяч загиблих російських військових.Також українські військові взяли в полон російського окупанта Дмитра Шишканова, заступника командира батальйону в/ч 12676. Він розкрив плани Путіна щодо України.
Як інформує УНІАН, окупант розповів, що російським війським обіцяли, що з України вони мають повернутися до 2 або 3 березня. За такий термін російський президент, очевидно, розраховував захопити нашу країну.
«Нам говорили, до 2 або 3 березня», – заявив Шишканов.
Журналіст Андрій Цаплієнко звернув увагу на цікавий момент: військова частина, де служить захоплений у полон майор, – це 126 окрема Горлівська двічі Червонопрапорна ордена Суворова бригада берегової оборони. Та сама, яка розташована в селищі Перевальне в Криму й основу якої склали зрадники з 36 бригади берегової охорони ЗСУ, які перейшли на бік Росї в 2014 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Судячи з листування, російський військовий перебував у Сумах. Він розповів своєму співрозмовнику, що в армії РФ в Україні величезні втрати, а місцеве населення їм «взагалі не раде».
«Я не знаю, як мені повернутися. Вийшло, що ми просто напали на Україну... Я не знаю, чи повернуся взагалі», – додав він.
Також окупант пише про понад 7 тисяч загиблих російських військових.Також українські військові взяли в полон російського окупанта Дмитра Шишканова, заступника командира батальйону в/ч 12676. Він розкрив плани Путіна щодо України.
Як інформує УНІАН, окупант розповів, що російським війським обіцяли, що з України вони мають повернутися до 2 або 3 березня. За такий термін російський президент, очевидно, розраховував захопити нашу країну.
«Нам говорили, до 2 або 3 березня», – заявив Шишканов.
Журналіст Андрій Цаплієнко звернув увагу на цікавий момент: військова частина, де служить захоплений у полон майор, – це 126 окрема Горлівська двічі Червонопрапорна ордена Суворова бригада берегової оборони. Та сама, яка розташована в селищі Перевальне в Криму й основу якої склали зрадники з 36 бригади берегової охорони ЗСУ, які перейшли на бік Росї в 2014 році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
ЗСУ пошкодили російський паром «Славянин» у порту «Кавказ»
Сьогодні 20:24
Сьогодні 20:24
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Йшов освіжитися до Лаври. Росіянин, якого затримали на Волині, – про те, як перетнув кордон
Сьогодні 19:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:08
Посеред ночі здавали рідкісну кров: луцькі патрульні допомогли медикам перинатального врятувати життя породіллі
Сьогодні 17:52
Сьогодні 17:52
У Луцьку посеред дороги перекинулася фура. Фото
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.