У маршрутках Володимира незабаром з’являться валідатори
![](/resize/450x258/r/files/news/2023/03-16/357725/5df200f8a17d5.jpg)
У міських автобусах Володимира протягом двох місяців з’являться валідатори. Це дасть можливість розрахуватися за проїзд карткою або пільговим квитком.
Міський голова Ігор Пальонка підписав тристоронню угоду з перевізниками та підприємством ТзОВ «Сіті Кард Систем», яке виграло конкурс на встановлення валідаторів в автобусах, інформує БУГ.
Виділили кошти з міського бюджету для придбання карток пільговикам. Невдовзі вони зможуть безкоштовно пересуватися на будь-якому маршрутному таксі міста, а не лише на пільговому.
Протягом 40 днів встановлять валідатори та почнуть їх тестувати пробними картками.
Автоматизована система дасть можливість здійснювати gps-моніторинг, завдяки чому можна відстежувати рух автобуса у реальному часі в спеціальному додатку. Така система передбачає встановлення відеоспостереження у транспортних засобах, а також аудіосповіщення про наступну зупинку із зазначенням її назви.
З оплати кожної поїздки компанія «Сіті Кард Систем» отримуватиме вісім відсотків комісії, при цьому для пасажирів тариф залишатиметься незмінним.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Міський голова Ігор Пальонка підписав тристоронню угоду з перевізниками та підприємством ТзОВ «Сіті Кард Систем», яке виграло конкурс на встановлення валідаторів в автобусах, інформує БУГ.
Виділили кошти з міського бюджету для придбання карток пільговикам. Невдовзі вони зможуть безкоштовно пересуватися на будь-якому маршрутному таксі міста, а не лише на пільговому.
Протягом 40 днів встановлять валідатори та почнуть їх тестувати пробними картками.
Автоматизована система дасть можливість здійснювати gps-моніторинг, завдяки чому можна відстежувати рух автобуса у реальному часі в спеціальному додатку. Така система передбачає встановлення відеоспостереження у транспортних засобах, а також аудіосповіщення про наступну зупинку із зазначенням її назви.
З оплати кожної поїздки компанія «Сіті Кард Систем» отримуватиме вісім відсотків комісії, при цьому для пасажирів тариф залишатиметься незмінним.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині ще одна церковна громада приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
ЄС перерахував Україні транш макрофіну на 4,2 млрд євро
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
На Волині загинув 17-річний мотоцикліст
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
На війні загинув 23-річний Герой з Волині Андрій Качковський
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
НБУ обмежить перекази за картками: назвали терміни
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
Проєкт на 2 млн євро. В Україні мінні поля очищатимуть жіночі команди з навченими собаками
Сьогодні 14:19
Сьогодні 14:19
Делегація Волині відвідала Вінницьку громаду
Сьогодні 13:46
Сьогодні 13:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.