У Маневичах освятили новозбудований храм
![](/resize/450x337/r/files/news/2018/11-18/257340/oqmcnl-0x0-960x720-hmt7oavflm75buzb3krt7ak7vs7lgdxg.jpg)
17 листопада митрополит Луцький та Волинський Української православної церкви Київського патріархату Михаїл у Маневичах освятив храм збудований на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив голова райдержадміністрації Андрій Линдюк.
«Українська помісна православна Церква як в Україні так і в Маневичах мала складний шлях. Як знаємо вже навіть за Незалежної України православна громада мала проблеми з отриманням ділянки під будівництво храму. Тобто вплив Росії відчувався повсюдно. Але пройшов час і маємо не тільки храм у Маневичах, а й ми у переддень створення Української автокефальної помісної церкви!» - зазначив Андрій Линдюк.
А сьогодні, о 10.00, митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин освячення нової церкви Великомучениці Варвари у селі Черкаси Ковельського районного деканату.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Українська помісна православна Церква як в Україні так і в Маневичах мала складний шлях. Як знаємо вже навіть за Незалежної України православна громада мала проблеми з отриманням ділянки під будівництво храму. Тобто вплив Росії відчувався повсюдно. Але пройшов час і маємо не тільки храм у Маневичах, а й ми у переддень створення Української автокефальної помісної церкви!» - зазначив Андрій Линдюк.
А сьогодні, о 10.00, митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин освячення нової церкви Великомучениці Варвари у селі Черкаси Ковельського районного деканату.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Думав, не треба декларувати: в «Устилузі» затримали поляка, який віз електрообладнання
Сьогодні 13:12
Сьогодні 13:12
WSJ: Операцію з підриву «Північних потоків» очолив Валерій Залужний попри заборону Зеленського
Сьогодні 12:38
Сьогодні 12:38
У Луцьку стартував фестиваль для молоді, підлітків і батьків
Сьогодні 11:48
Сьогодні 11:48
Кашлюк, дифтерія, правець: на Волині триває безплатна кампанія з додаткової імунізації населення
Сьогодні 11:31
Сьогодні 11:31
Кількість волинян, хворих на COVID-19, росте щодня: що говорять лікарі і чи є вакцина
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57
На Волині рятувальники за добу приборкали п'ять пожеж
Сьогодні 10:41
Сьогодні 10:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.