USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.30 41.50
  • PLN 10.60 10.74

У Львові після обшуків у відомого антивакцинатора, сталися сутички з поліцією в ковідній лікарні

16 Листопада 2021 19:23
У Львові після обшуків у скандального антивакцинатора Остапа Стахіва, якого підозрюють у співпраці із російськими спецслужбами, його прихильники увірвались до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, де лікують хворих на коронавірус.

Про це повідомив генеральний директор лікарні Олег Самчук, передає ТСН.

За даними медика, люди прийшли у приймальне відділення лікарні без масок та сертифікатів вакцинації, вони намагались потрапити у приміщення, де лікують хворих.

«Пів години було заблоковане приймальне відділення лікарні. Люди без масок і COVID-сертифікатів зайшли в приміщення. Нам довелося викликати поліцію», – повідомив Олег Самчук.

На відео, яке оприлюднив медик, поліція спочатку переконувала осіб, які назвались «народом України», вдягнути маски та покинути приміщення лікарні. Після відмови відтиснула невідомих, через що стались сутички.

За даними видання zaxid.net, інцидент стався через те, що у цю лікарню після скарг на погане самопочуття доправили скандального Стахіва. Проте медики не знайшли приводів для госпіталізації, тоді у лікарню увірвались антивакцинатори.

У прокуратурі Львівської області повідомили, що Стахіву інкримінують насильницьке захоплення державної влади та зміну конституційного ладу (ч.ч. 1, 2 ст. 109 КК України).

«Слідчі дії тривають, наразі вирішуються питання щодо обрання особі запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також щодо притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до вчиненого правопорушення», – повідомили в прокуратурі.

Нагадаємо, СБУ викрила антиукраїнську мережу, яка під антивакцинаторськими гаслами, готувалась до захоплення влади в Україні. Лідеру так званих антивакцинаторів оголосили підозру. Як інформують джерела УП, йдеться про Остапа Стахіва та Михайла Милостивого. Їхні дії координували з Росії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Сергій Показати IP 16 Листопада 2021 19:43
Брехня, справу шиють, але правда переможе!
Яка правда? до Сергій Показати IP 16 Листопада 2021 20:28
Яка правда? За рупії рашистські? Ніколи вона не переможе, ніколи!!!
Місцевий Показати IP 16 Листопада 2021 19:51
Задрали вже всіх скількі можна І заставляють добровілно примусово І вже навіть гроші будуть платить А пенсіонерам нема чим за комуналку заплатить Це нікого ненасторожує
Анонім до Місцевий Показати IP 16 Листопада 2021 20:32
А скільки сьогодні смертей на твоїй совісті, антивакса??!
Анонім до Анонім Показати IP 16 Листопада 2021 21:04
Табло завали. Ти кому ярлики вішаєш? Вакса. Стули пельку.
Коля. до Анонім Показати IP 16 Листопада 2021 23:24
А на чиїй совісті смерті 3 моїх знайомих після вакцини?
111 Показати IP 16 Листопада 2021 19:53
Хтось не думає що придстане перед Богом і прийдеця за все відповісти
Анонім Показати IP 16 Листопада 2021 19:58
АНТИВАКСІВ В ДУРКУ!!!
111 до Анонім Показати IP 16 Листопада 2021 20:21
Бачу ти нещодавно звідти вийшов
Анонім до Анонім Показати IP 16 Листопада 2021 20:31
На колиму їх, до спонсора.
СБУ на страже Показати IP 16 Листопада 2021 20:04
Ну кто же может возглавлять антивакцинаторов во Львове? Только кровавый Путин!!! На страже...показателей борьбы...кто-то даже орден получит)))
Анонім до СБУ на страже Показати IP 16 Листопада 2021 20:31
Кинь ті наркотики, може в голові проясниться. Бо несеш дику пургу. А шлю@а путанги, то шл@ха путанги, навіть у Львові.
анониНу до Анонім Показати IP 16 Листопада 2021 21:48
Вы изъяснятся хоть на каком-то языке научитесь, пожалуйста...
Вуйко до анониНу Показати IP 17 Листопада 2021 01:19
Ось така сама біда у моєї корови - має бідна язика та не знає мови!
До СБУ Показати IP 16 Листопада 2021 20:29
Виходить що обнюхані депутати які творять що хочуть, митники які возять каси на Київ, міністри які приймають антиконституційні закони про випробуваннях на людях, не створюють небезпеки для держави, а люди які які відстоюють свої права небезпечні для країни???? Панове не перегибайте,!!!
СБУ І К* до До СБУ Показати IP 16 Листопада 2021 21:44
Я в сортах *авна не розбираюсь. Почали з цього сєпара, прийде черга і до інших.
гість Показати IP 16 Листопада 2021 21:17
Брехня від початку і до кінця!!!
Зеля Показати IP 16 Листопада 2021 22:16
Ахаха.